Porażająca wizja jasnowidza Jackowskiego. Niedługo się zacznie, będzie bardzo duże

Autor redakcja Wawa Info - 8 Czerwca 2020
Przerażająca wizja jasnowidza Krzysztofa JackowskiegoŹródło: Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada militarne starcia między państwami. Według najnowszej wizji najpopularniejszego polskiego jasnowidza do nadzwyczajnej sytuacji ma dojść w najbliższym czasie. To już kolejna niepokojąca przepowiednia Jackowskiego. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa wszystko zacznie się od skażenia środowiska.

Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego

Już wcześniej pisaliśmy o wizjach jasnowidza z Człuchowa. Teraz Krzysztof Jackowski ponownie podzielił się z internautami swoją przepowiednią. Zapowiedział w niej początek starcia militarnego, które ma nastąpić w 2020 roku. - Cokolwiek militarnego miałaby się wydarzyć, jakikolwiek początek tego będzie, to będzie to nocą. Pójdziemy spać spokojnie, a obudzimy się w głębokim szoku, ponieważ to będzie duże. To co się będzie działo, będzie duże - ostrzega w najnowszej przepowiedni jasnowidz. Jak twierdzi Jackowski, czeka nas nalot, jeden dynamiczny nalot, nad dużą wodą, najprawdopodobniej nad oceanem.

Dzisiaj grzeje:
1. Duże utrudnienia na Pradze-Północ. Tramwaje nie kursują, kierowcy stoją w korku
2. Supernowoczesna Biedronka w Gdyni. Nowa placówka z zadziwiającymi technologiami [ZDJĘCIA]

Jackowski: karty są już rozdane

Jackowski w swojej wizji nie widzi, dokładnej daty rozpoczęcia konfliktu zbrojnego. - Kraje NATO-wskie, w tym też Polska nie wiedzą kiedy to się wydarzy mogą się domyślać, ale nie wiedzą o tym. Natomiast szachy są rozłożone, a karty rozdane - zaznacza jasnowidz w najnowszej przepowiedni.

Najnowsza wizja jasnowidza Jackowskiego

Jackowski przewiduje również co ma zwiastować militarne starcie między państwami. - Zanim to się zacznie będzie mowa o dużym skażeniu środowiska - podkreśla słynny jasnowidz. Choć Krzysztof Jackowski cieszy się dużą popularnością jego metody przepowiadania przyszłości, nie są w żaden sposób uzasadnione ani udowodnione naukowo. Na Wawa Info pisaliśmy o jego przepowiedniach na temat protestów w Warszawie, stanu nadzwyczajnego oraz tajemniczej kobiety, która miała odmienić los Rafała Trzaskowskiego.

Matura 2020. Jak będą wyglądały matury 2020? Czego spodziewać się na maturze?Matura 2020. Jak będą wyglądały matury 2020? Czego spodziewać się na maturze?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zadziwiające starcie na spotkaniu z Andrzejem Dudą. Grzmiał o “komuchach”, wpadł w nagłą złość
  2. Patogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłych
  3. Afera na maturze 2020. Czy temat rozprawki z polskiego wyciekł?
  4. Piorun uderzył w halę transportową. Ogromny pożar w Siedlcach. Spłonęło kilka pojazdów
  5. Powalone drzewa, uszkodzone budynki, podtopienia. Tragiczny bilans nawałnicy na Mazowszu
  6. Szykuje się rewolucja w życiu Edyty Górniak. Media podały porażające informacje, zamurowało fanów
Matura 2020 język polski 08.06.2020. Arkusze CKE, odpowiedziMatura 2020 język polski 08.06.2020. Arkusze CKE, odpowiedziCzytaj dalej

Następny artykuł