Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura

Autor Mateusz Dolak - 14 Sierpnia 2020
Krystyna PawłowiczŹródło: Jakub Kaminski/East News

Krystyna Pawłowicz została bez bieżącej wody? Wszystko wskazuje na to, że Pawłowicz mieszka w rejonie w którym doszło do ogromnej awarii wodociągowej. Jej sąsiedzi na Facebooku piszą, że od kilkunastu godzin mają suche krany. - Kiedy to się wreszcie skończy - tak brzmi jeden z najłagodniejszych wpisów na sąsiedzkiej grupie.

Krystyna Pawłowicz mieszka w rejonie awarii

Krystyna Pawłowicz - według doniesień medialnych - mieszka w Ursusie, czyli dzielnicy, która została objęta ogromną awarią. Jak pisaliśmy na Wawa Info, czwartkowa awaria wodociągu spowodowała paraliż w al.Jerozolimskich i odcięła dostawy wody dla wielu mieszkańców Warszawy. Mieszkańcy Włoch, Ursusa, Piastowa oraz Pruszkowa mogą mieć obniżone ciśnienie wody w kranach. Część z nich nie ma jej wcale.

Dzisiaj grzeje:
1. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
2. Tylko wyszła z psem na spacer i odkryła wyjątkowe znalezisko. Okazało się jednak bardzo niebezpieczne

Ministerstwo Zdrowia właśnie wystosowało pilny apel. Dotyczy wszystkich PolakówMinisterstwo Zdrowia właśnie wystosowało pilny apel. Dotyczy wszystkich PolakówCzytaj dalej

Brak wody w Warszawie - ludziom puszczają nerwy

Na sąsiedzkich grupach mieszkańców Ursusa czytamy, że awaria do godziny 19 w piątek nie została jeszcze usunięta. - Czeski film, Nikt nic nie wie, ponoć miała być rano 6:00 - 9:00 - brzmi jeden z komentarzy. - Nikt ważny tu nie mieszka więc nie ma nacisków z góry. Medialnie też nieciekawe bo ulica sucha ☹️. Na stronie MPWiK napisali że o 16.00 skończyły się próby szczelności. Jeszcze parę godzin i może będzie - napisał inny mieszkaniec dzielnicy. - Jak nikt ważny nie mieszka a P. Pawłowicz w Ursusie to nikt? - odpowiedział kolejny członek grupy.

Kiedy przywrócą wodę dla sąsiadów Krystyny Pawłowicz?

Jak czytamy na stronie MPWiK, około godziny 16.00 pomyślnie zakończyły się próby napełnienia wodą naprawionej magistrali Pasma Pruszkowskiego, która uległa awarii poprzedniego dnia rano. Działania pracowników MPWiK polegające na zaspawaniu 10-metrowego pęknięcia rury okazały się skuteczne. Pracownicy niezwłocznie przystąpili do kolejnych etapów prac mających na celu jak najszybsze przywrócenie dostaw wody do wszystkich odbiorców we Włochach, Ursusie, Piastowie i Pruszkowie. "Pęknięcie magistrali miało długość aż 10 metrów i wystąpiło w trudno dostępnym miejscu na jej spodzie, co klasyfikuje awarię jako niespotykanie trudną do usunięcia. Pracownicy, po odwodnieniu magistrali, musieli ją zaspawać od wewnątrz. Powyższa trudność oraz miejsce wystąpienia awarii w pasie drogowym w sąsiedztwie innej infrastruktury spowodowało, że czas oczekiwania mieszkańców na wznowienie dostaw wody znacząco się wydłużył w stosunku do pierwszych, szacunkowych terminów zakończenia prac. Przepraszamy za niedogodności związane z tak długą przerwą w dostawach wody i prosimy mieszkańców o wyrozumiałość." - podsumowuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Niedopuszczalny dramat. Gigantyczna awaria, tysiące mieszkańców odciętych od wodyNiedopuszczalny dramat. Gigantyczna awaria, tysiące mieszkańców odciętych od wodyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dziś weszła w życie ogromna zmiana. Wielu Polaków może załamać ręce
  2. Pojawił się mandat, o którym wie bardzo niewielu. Trzeba się przygotować
  3. Marsz zorganizowany przez środowiska narodowe przeszedł ulicami Warszawy. Organizatorzy ominęli sądowy zakaz
  4. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
  5. Jest stanowisko premiera sprzed chwili. Chodzi o pieniądze. Wielu będzie rozczarowanych
  6. Najsmutniejsza wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz
Druzgocące sceny: gęsty dym, brak prądu, zero przejazdu. Trwa walka służbDruzgocące sceny: gęsty dym, brak prądu, zero przejazdu. Trwa walka służbCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News