Od miesięcy są w trudnej sytuacji, teraz ich okradziono. Złodzieje nie mieli litości

Autor Julian Bakuła - 7 Grudnia 2020
Bar Gao padł w niedzielę ofiarą kradzieży.Źródło: Facebook / Bar Gao Św. Bonifacego @Gaogaobar

Ze względu na epidemię koronawirusa serwujący kuchnię wietnamską Bar Gao od miesięcy znajdował się w trudnej sytuacji. W niedzielę właściciele musieli jednak przyjąć kolejny cios: padli ofiarą kradzieży. Teraz apelują o pomoc w zidentyfikowaniu złodziei uchwyconych na monitoringu.

16-letniej Ani szukała cała gmina. Tragedia. Znaleźli ją martwą w lesie16-letniej Ani szukała cała gmina. Tragedia. Znaleźli ją martwą w lesieCzytaj dalej

Bar Gao padł ofiarą kradzieży

Działający przy ul. Świętego Bonifacego na Stegnach Bar Gao serwujący kuchnię wietnamską od dłuższego czasu pozostawał w trudnej sytuacji ze względu na godzące w całą gastronomię i generujące ogromne straty w sektorze obostrzenia sanitarne związane z epidemią koronawirusa. Jakby tego było mało, w niedzielę (06.12) Bar Gao otrzymał niekonwencjonalny prezent na Mikołajki.

- I u nas wczoraj zawitał Święty Mikołaj, szkoda tylko, że nie zostawił wora złota czy też z prezentami ????????‍♀️ Niestety trafił nam się ten zły z lepkimi łapami i to w towarzystwie Pani Mikołajowej. W tych trudnych czasach dla wielu przedsiębiorstw oraz gastronomi nie spodziewaliśmy się takiej sytuacji. Rozumiemy, że idą Święta, duże wydatki i prezenty, ale czy naprawdę trzeba włamywać się do cudzego lokalu i okradać? - czytamy we wpisie właścicieli lokalu na Facebooku.

Zobacz także: Szczepionka na COVID-19 testowana również na dzieciach. Nagła zmiana planów

Sprawcy uchwyceni na monitoringu

Para podejrzewana o kradzież w Barze Gao nie wykazała się szczególną przezornością, bo chociaż oboje zadbali o noszenie maseczek ochronnych, to jednak nie powstrzymali się od spojrzeń w kierunku kamery monitoringu, która zarejestrowała ich twarze.

Zobacz także: Coca-Cola zrywa współpracę z firmą Hofmana. Powód poraża

- Takie oto dwie osoby zostały zarejestrowane przez nasze kamery lokalu. Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał, prosimy o informację i również przestrzegamy, prosimy uważać! - czytamy we wpisie Baru Goa na Facebooku.

Drodzy Klienci! I u nas wczoraj zawitał Święty Mikołaj, szkoda tylko, że nie zostawił wora złota czy też z prezentami...

Opublikowany przez Bar Gao Św. Bonifacego Niedziela, 6 grudnia 2020

Teksty wybrane dla Ciebie:

Trwa zmasowana obława. 20-latek porwał dziecko i dopuścił się najgorszego

Podawała się za pracownika gazowni

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy na wawainfo.pl o podobnym incydencie. Kamera monitoringu zarejestrowała kobietę podejrzewaną o kradzież 19 tysięcy 200 zł przy ulicy Krasnobrodzkiej na Bródnie. Kobieta podawała się za pracownika gazowni.

- Zwracamy się do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje o tej kobiecie, aby skontaktowały się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu 47 723-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723 81 52, powołując się na numer KPD-II-6202/20 - apelowała mł. asp. Irmina Sulich z komendy policji dla Targówka.

Kradzież

„Żegnaj aniołku”. Cała Polska wstrząśnięta zabójstwem 16-letniej Ani„Żegnaj aniołku”. Cała Polska wstrząśnięta zabójstwem 16-letniej AniCzytaj dalej

Napad na właściciela pizzerii

Z kolei pod koniec listopada pisaliśmy o brutalnym napadzie rabunkowym na właściciela pizzerii Salsiccia przy ul. ul. ppłk. W. Szadkowskiego 2a na Bemowie. - O godzinie 19:30 wyszedłem z lokalu porozmawiać przez telefon. Gdy wsiadłem do samochodu, podeszli do mnie dwaj bandyci, byli w maskach i z pistoletami. Jak się zorientowałem, że to jest napad - bo myślałem na początku, że to pracownicy żarty sobie robią - to szarpałem się w tym samochodzie, nie chciałem im nic dać, portfela nie oddałem, kluczy nie oddałem - opowiadał w rozmowie z wawainfo.pl właściciel lokalu.

- Dostałem w twarz bronią, wyrwali mi saszetkę. Mam porysowaną twarz i szyję całą spuchniętą. 15 sekund trwała cała akcja - dodał, chwaląc zarazem szybką i sprawną reakcję policji, która z dużym zaangażowaniem zajęła się jego sprawą.

Kochani, życie daje nam w kość. Gastronomia ma ciężko, ale wczoraj podłamaliśmy się wyjątkowo… O 19:30 pod naszym...

Opublikowany przez Salsiccia Pizzeria Napoletana Bemowo Środa, 25 listopada 2020

Gigantyczna awaria w Warszawie. Kilkanaście ulic nie ma wodyGigantyczna awaria w Warszawie. Kilkanaście ulic nie ma wodyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Zobacz także jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News