Mieszkańcy tej części Warszawy powinni uważać. Niebezpieczna postać krąży po okolicy

Autor Julian Bakuła - 1 Grudnia 2020
Po Warszawie krąży kobieta podejrzewana o kradzież.Źródło: Marek BAZAK/East News

Mieszkańcy Bródna padli ofiarą kradzieży ze strony kobiety podającej się za pracownika gazowni. Łupem złodziejki padło niemal 20 tysięcy złotych. Osoby rozpoznające kobietę ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policją.

Wiemy, ile kosztuje utrzymanie pacjenta Szpitala Narodowego. Niedorzeczne kwoty, na efekty czekamyWiemy, ile kosztuje utrzymanie pacjenta Szpitala Narodowego. Niedorzeczne kwoty, na efekty czekamyCzytaj dalej

Policja poszukuje kobiety podejrzewanej o kradzież

Policja z Targówka poszukuje kobiety podejrzewanej o dokonanie kradzieży na Bródnie. Mieszkańcy tych okolic powinni się mieć na baczności, bo niewykluczone, że kobieta w dalszym ciągu prowadzi działalność przestępczą.

Widoczna na poniższym zdjęciu kobieta podejrzewana jest o to, że 22 września bieżącego roku dokonała kradzieży 19 tysięcy 200 złotych przy ulicy Krasnobrodzkiej. Kobieta miała uprzednio podać się za pracownika gazowni.

Kradzież Warszawa Bródno

Kradzież Warszawa Bródno

Policja apeluje o pomoc

"Zwracamy się do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje o tej kobiecie, aby skontaktowały się z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu 47 723-81-71 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723 81 52, powołując się na numer KPD-II-6202/20" - informuje w komunikacie policji z Targówka mł. asp. Irmina Sulich.

"Informacje można przekazać także w formie elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!" - dodaje mł. asp. Sulich z komendy rejonowej policji VI.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Okradli właściciela pizzerii

Ostatnio informowaliśmy na wawainfo.pl o brutalnej kradzieży, której ofiarą padł właściciel pizzerii Salsiccia na Bemowie. "Kochani, życie daje nam w kość. Gastronomia ma ciężko, ale wczoraj podłamaliśmy się wyjątkowo… O 19:30 pod naszym lokalem na Bemowie właściciela lokali Pizzeria Salsiccia napadło dwóch młodych chłopaków z bronią. Przystawiając pistolety do głowy zarządali saszetki, w której były ważne dokumenty oraz nieznaczna suma pieniędzy" - można było przeczytać na stronie lokalu na Facebooku.

- O godzinie 19:30 wyszedłem z lokalu porozmawiać przez telefon. Gdy wsiadłem do samochodu, podeszli do mnie dwaj bandyci, byli w maskach i z pistoletami. Jak się zorientowałem, że to jest napad - bo myślałem na początku, że to pracownicy żarty sobie robią - to szarpałem się w tym samochodzie, nie chciałem im nic dać, portfela nie oddałem, kluczy nie oddałem - relacjonował w rozmowie z wawainfo.pl sam właściciel.

Gigantyczne kolejki przed warszawskim Primarkiem. W sieci pojawiło się wideoGigantyczne kolejki przed warszawskim Primarkiem. W sieci pojawiło się wideoCzytaj dalej

Okradli ratownika medycznego

Do szczególnie bulwersującej kradzieży doszło jednak w październiku. Skradziono wtedy samochód przebywającego akurat na patrolu i narażającego życie w walce z epidemią koronawirusa ratownika medycznego.

- Jak można człowiekowi, który ratuje ludzkie życie, który jest medykiem, a szczególnie teraz, w dobie tych problemów, jakie są, zrobić coś takiego? Apel tutaj do tych osób, które to uczyniły: jeżeli byłaby możliwość, to niech zwrócą ten pojazd. On służy mi i mojej rodzinie. Także wy, gdybyście mogli w jakiś sposób pomóc, to byłbym wdzięczny - prosił na swoim kanale YouTube zdruzgotany kradzieżą ratownik.

Zacznie się już dzisiaj w nocy. Warszawa podjęła decyzjęZacznie się już dzisiaj w nocy. Warszawa podjęła decyzjęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News