Koronawirus na stadionie. Treningi i mecze zawieszone

Autor Karolina Kraushar - 6 Sierpnia 2020
Koronawirus na stadionieŹródło: Pixabay

Koronawirus wśród piłkarzy. Na meczu inauguracyjnym rozgrywki IV ligi występował piłkarz, który otrzymał pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2. Treningi, mecze oraz wydarzenia na stadionie zostały zawieszone. Osoby, które w sobotę były na meczu zostaną przebadane.

Koronawirus wśród zawodników

Koronawirus u piłkarzy. - W minioną sobotę na naszym stadionie odbył się mecz inaugurujący rozgrywki IV ligi. Niestety w zespole drużyny gości występował zawodnik, u którego zdiagnozowano koronawirusa - czytamy w zamieszczonym przez Akademię Piłkarską Marcovia - Marki. Wszystkie treningi, mecze i wydarzenia w Naszej Arenie zostały zawieszone, zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej.

Dzisiaj grzeje:
1. Poważny wypadek w Warszawie. Kobieta spadła z kładki na jezdnię
2. Szumowski zapowiada wprowadzenie większych obostrzeń, wiadomo już gdzie. Dotyczy to 20 powiatów

Koronawirus na stadionie

Osoby, które w sobotę, 1 sierpnia były na meczu inauguracyjnym przejdą odpowiednie badania informujące o stanie ich zdrowia. - Podjęte przez nas działania mają na uwadze zdrowie wszystkich osób związanych z Akademią. Liczymy, że sytuacja unormuje się jak najszybciej. Oczywiście będziemy na bieżąco Państwa informować o dalszych krokach - przekazuje Akademia Piłkarska Marcovia-Marki.

Pilna informacja dla kierowców. ZTM zapowiada utrudnienia w ruchuPilna informacja dla kierowców. ZTM zapowiada utrudnienia w ruchuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziennikarze udali się na grób Piotra Woźniaka-Staraka, zastali niespodziewany widok. Jest pusty?
  2. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?
  3. Poważny wypadek w Warszawie. Kobieta spadła z kładki na jezdnię
  4. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  5. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
  6. Nagła konferencja Szumowskiego. Wszystko wiadomo, wrócą uciążliwe obostrzenia
Skandaliczne zachowanie turysty z Warszawy. Pozbawił Neptuna męskościSkandaliczne zachowanie turysty z Warszawy. Pozbawił Neptuna męskościCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News