Koronawirus. Suntago Park of Poland zamknięty

Autor Mateusz Dolak - 13 Marca 2020
Suntago Park of Poland będzie zamknięty Źródło: Pixabay (zdj. ilustracyjne)

Park wodny Suntago Park of Poland został zamknięty w związku z koronawirusem w Polsce. | www.wawainfo.pl - wpisz i zobacz najważniejsze informacje z Warszawy i Mazowsza.

Do 25 marca

Informacja o zamknięciu Suntago pojawiła się w czwartek wieczorem na oficjalnej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. - Na skutek decyzji wydanych przez właściwe władze państwowe i lokalne, w tym w szczególności w związku z zapowiedzią wydania rozporządzenia o ustanowieniu stanu zagrożenia epidemicznego na całym terytorium Polski informujemy, że park wodny będzie zamknięty od 13 marca do 25 marca 2020 roku. Termin może ulec zmianie zgodnie z dalszymi decyzjami władz wydanymi na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Sądy w Warszawie odwołują rozprawy. Rozpatrywane będą tylko przypadki pilneSądy w Warszawie odwołują rozprawy. Rozpatrywane będą tylko przypadki pilneCzytaj dalej

Co z biletami?

Park rozrywki zostanie ponownie otwarty tak szybko, jak będzie to możliwe i bezpieczne dla klientów. - Wszyscy goście posiadający bilety wstępu do Suntago w okresie jego zamknięcia, będą mieli możliwość zmiany rezerwacji pobytu na inny, dogodny termin po ponownym otwarciu parku lub zwrot biletu - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie parku wodnego.

58 zakażeń

W piątek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o siedmiu kolejnych potwierdzonych przypadkach zarażenia koronawirusem. Liczba chorych wzrosła do 58. Jedna osoba zmarła. Do 25 marca w Polsce zawieszono zajęcia w szkołach i na uczelniach wyższych. Władze apelują do Polaków, by zostali w domu i w miarę możliwości pracowali zdalnie.

Koronawirus: komunikacja miejska w Warszawie bez zmian. Odwołane tylko kursy szkolneKoronawirus: komunikacja miejska w Warszawie bez zmian. Odwołane tylko kursy szkolneCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie: 7 nowych przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Nowe miasto na mapie zakażeń
  2. Lekarz oszacował, ile miesięcy będzie trwać wirus w Polsce. „Musimy szykować siły”
  3. Kierowca zginął na miejscu, pasażer zmarł w szpitalu. Tragiczny wypadek na "7", droga jest zablokowana
  4. Pożar domu jednorodzinnego na Mokotowie. Jedna osoba zginęła
  5. Zabójstwo w szkole w Warszawie. Oskarżony 16-latek spotkał się z rodziną ofiary. Nie przeprosił
  6. Niemal nikt nie wie, że każda kasa w Lidlu ma ukrytą funkcję. Mało kto jej używa i bardzo źle
Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaTutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaCzytaj dalej

Następny artykuł