Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Od jutra bardzo duże zmiany. Dotyczą wszystkich

Autor Alicja Guz - 10 Czerwca 2020
pilneŹródło: wawainfo.pl

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że od 11 czerwca zmienia się formuła raportowania danych na temat zakażeń koronawirusem. Informacje o hospitalizacjach i liczbie testów będą przekazywane codziennie o godzinie 10:00. Z kolei dane na temat zakażeń i zgonów Ministerstwo Zdrowia będzie raportowało raz dziennie o godzinie 10:30.

Zmiany w komunikatach Ministerstwa Zdrowia

W mediach społecznościowych Ministerstwa Zdrowia pojawiła się informacja o zmianie formuły raportowania danych na temat zakażeń koronawirusem. Jak podaje resort zdrowia informacje o hospitalizacjach i liczbie testów będą przekazywane codziennie o godzinie 10:00. Z kolei dane na temat zakażeń i zgonów Ministerstwo Zdrowia będzie podawało raz dziennie o godzinie 10:30.

Dzisiaj grzeje:
1. Otwock tonie. Ulicami miasta płyną rzeki. Strażacy ściągają posiłki z województwa

2. Pilny apel rządu. Nie jest dobrze. Najnowszy komunikat może bardzo niepokoić Polaków wyjeżdzających za granicę

O komunikatach dotyczących koronawirusa pisaliśmy już wcześniej na Wawa Info. Na początku pandemii informacje o nowych zakażeniach pojawiały się trzy razy dziennie. Z czasem oficjalne komunikaty na temat nowych potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2 Ministerstwo Zdrowia przekazywało dwa razy dziennie o godzinie 10:00 i 17:30. Od 11 czerwca informacje o nowych zakażeniach będą pojawiały się już tylko raz na dobę.

Raport Ministerstwa Zdrowia

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że 10 czerwca potwierdzono kolejne 108 przypadków zakażenia koronawirusem, odnotowano również 8 zgonów. Z danych resortu zdrowia wynika, że w Polsce zakażonych koronawirusem jest łącznie 27 668 osób, z czego 1191 zmarło.

Gorące mleko wylało się na niemowlę. Ogromna tragedia na wsi, karetka nie mogła dojechaćGorące mleko wylało się na niemowlę. Ogromna tragedia na wsi, karetka nie mogła dojechaćCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Może rozwód?". Gwiazda programu TVN interweniuje u Agaty Dudy
  2. Dopiero po 81 latach odkryto niezwykły skarb. Znaleziono go w belce stropowej w trakcie remontu
  3. Podniosła słuchawkę i straciła 23 tysiące złotych
  4. Roczna dziewczynka dusiła się na oczach matki. Kobieta wybiegła błagać o pomoc
  5. Czekał na nią na klatce. Zabił byłą żonę, potem sam zginął. Porażające szczegóły strzelaniny w bloku
  6. RMF FM: wszystkie miasta wojewódzkie w czerwonej strefie. Tłumaczymy, co to oznacza
Prognoza pogody na Boże Ciało. Nie mamy dobrych wieściPrognoza pogody na Boże Ciało. Nie mamy dobrych wieściCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News