Panika w tramwaju, pasażerowie uciekli. Zakażona kobieta szukała pomocy, chciała jechać do szpitala

Autor Mateusz Dolak - 28 Sierpnia 2020
Kobieta z koronawirusem w tramwajuŹródło: wawainfo.pl

Panika w tramwaju w Warszawie. Młoda kobieta zakażona koronawirusem chciała jechać do szpitala. Z relacji służb wynika, że wcześniej szukała pomocy ale jej nie znalazła, dlatego w akcie desperacji założyła maseczkę i wsiadła do jednego ze składów. W międzyczasie o sprawie dowiedzieli się pracownicy Tramwajów Warszawskich. Gdy namierzono skład, pasażerowie w popłochu uciekli.

Kobieta zakażona koronawirusem w tramwaju

Do zdarzenia doszło w piątek 28.08.2020 około godziny 22 na przystanku przy ulicy Okopowej. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby Tramwajów Warszawskich, policja i karetka pogotowia. Tramwaj będzie odkażany, a motorniczy zostanie skierowany na kwarantannę. Szczegóły zdarzenia będą ustalane przez służby. Nieoficjalnie wiadomo, że młoda kobieta niedawno wróciła z zagranicy.

Utrudnienia w kursowaniu tramwajów

Jak podawał ZTM, w związku ze zdarzeniem w rejonie przystanku Okopowa 04 występowały utrudnienia w kursowaniu linii tramwajowych. "Wprowadzono kierowanie linii.26,27 l. 26:kierunek KOŁO: Al. Solidarności > Młynarska > Obozowa > Koło… l. 27:kierunek KOŁO: Al. Jana Pawła II > Rondo ONZ > Prosta > Kasprzaka > Skierniewicka > Wolska…" - podawał na stronie Warszawski Transport Publiczny.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News