Koronawirus w Polsce. Nie żyje ósma osoba, 36 nowych przypadków

Autor Mateusz Dolak - 23 Marca 2020
8 ofiara koronawirusa Źródło: psp

Zmarła ósma osoba zakażona koronawirusem - przekazało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia.

Ósma ofiara koronawirusa

www.wawainfo.pl - najważniejsze informacje z Warszawy | - Z przykrością informujemy, że zmarła ósma osoba zakażona koronawirusem. To 83-letni mężczyzna, który przebywał w szpitalu w Tychach. Pacjent miał choroby współistniejące - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. W komunikacie podano też informacje o 36 nowych osobach z pozytywnymi wynikami testu na obecność SARS-CoV-2. - Mamy 36 nowych przypadków zakażenia, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 16 osób z woj.dolnośląskiego, pięciu osób z woj. lubuskiego, pięciu osób z woj. opolskiego, czterech osób z woj. małopolskiego, trzech osób z woj. lubelskiego oraz trzech osób z łódzkiego - czytamy w poście na Twitterze.

Koronawirus w Polsce

Rano Ministerstwo Zdrowia informowało o 15 nowych pacjentach. To oznacza, że w poniedziałek liczba zakażonych wzrosła o 50. Do tej pory w całej Polsce w związku z koronawirusem przebadano 20 127 próbek, a obecność wirusa potwierdzono w 684 przypadkach. W niedzielę na wawainfo.pl pisaliśmy o dwóch osobach które zmarły z powodu COVID19. Nie żyje 43-letni kierowca autobusu PKS Grójec oraz 37-letnia pacjentka, która przebywała w szpitalu w Poznaniu.

Dwie osoby złamały kwarantannę w Warszawie. Poszli pobiegać i na zakupyDwie osoby złamały kwarantannę w Warszawie. Poszli pobiegać i na zakupyCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  2. Lekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju
  3. SOR w Nowym Dworze Mazowieckim zamknięty. Jeden z pacjentów zakażony koronawirusem
  4. Pacjent po badaniu na koronawirusa uciekł do metra. Akcja policji na "Politechnice", trwa dezynfekcja stacji
  5. Koronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Mazowszu. Nie żyje zakażony kierowca PKS Grójec
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie
Na jego msze przychodziły tłumy, on do końca walczył z chorobą. Nie żyje ksiądz Piotr PawlukiewiczNa jego msze przychodziły tłumy, on do końca walczył z chorobą. Nie żyje ksiądz Piotr PawlukiewiczCzytaj dalej

Następny artykuł