Pacjent po badaniu na koronawirusa uciekł do metra. Akcja policji na "Politechnice", trwa dezynfekcja stacji

Autor Mateusz Dolak - 22 Marca 2020
Akcja policji w metrze Źródło: PSP

Trwa dezynfekcja stacji metra Politechnika, po tym jak policja ujęła pacjenta, który oddalił się z placówki medycznej. Metro nie kursuje pomiędzy Wilanowską a Świętokrzyską.

Dezynfekcja na stacji

Policja ujęła mężczyznę, który oddalił się z placówki medycznej po wykonaniu testu na obecność na koronawirusa. - Osoba została zatrzymana na stacji metro Politechnika. Funkcjonariusze działali zgodnie z obranymi standardami. Zostali wyposażeni w środki bezpieczeństwa, w oczekiwaniu na pogotowie cały czas kontrolowali stan mężczyzny - poinformował asp. Artur Chwiłka z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego.

Utrudnienia na I linii metra

Stacja Politechnika została zamknięta i jest odkażana. Pociągi kursują w ruchu wahadłowym pomiędzy Kabatami a Wilanowską i Świętokrzyską a Młocinami. Jak poinformowała Anna Bartoń, trwa analizowanie monitoringu. - Nie mamy informacji, aby ktokolwiek z obsługi metra lub pasażerów miał kontakt z tą osobą - powiedziała rzeczniczka. W tym samym czasie na II linii metra działali policyjni pirotechnicy, którzy zostali wezwani do pozostawionego bagażu.

Koronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Mazowszu. Nie żyje zakażony kierowca PKS GrójecKoronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Mazowszu. Nie żyje zakażony kierowca PKS GrójecCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Koronawirus w Polsce i na Mazowszu. Kolejne bariery przekroczone
  5. Wybuch w kamienicy w Pruszkowie. Strażacy ewakuowali 18 osób, jedna jest ranna
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje
Na jego msze przychodziły tłumy, on do końca walczył z chorobą. Nie żyje ksiądz Piotr PawlukiewiczNa jego msze przychodziły tłumy, on do końca walczył z chorobą. Nie żyje ksiądz Piotr PawlukiewiczCzytaj dalej

Następny artykuł