Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To pacjent z Mazowsza

Autor Karolina Kraushar - 24 Marca 2020
Kolejna śmiertelna ofiara koronawirusaŹródło: Pixabay

W Radomskim Szpitalu Specjalistycznym zmarł drugi pacjent zarażony koronawirusem. Informację o śmierci mężczyzny podał Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Kolejna ofiara Koronawirusa

Nie żyje 79-letni mężczyzna - mieszkaniec gminy Odrzywół, który na oddział obserwacyjno-zakaźny w Radomiu trafił ze szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą. Pacjent miał choroby współistniejące - podał Radosław Witkowski. Do wtorku w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym przebywało 13 pacjentów u których potwierdzono zakażenie koronawirusem. 13 kolejnych osób w izolatkach czeka na wyniki testów - dodał prezydent Radomia.

Koronawirus w Polsce

To już dziesiąta śmiertelna ofiara SARS-CoV-2 w Polsce, druga na Mazowszu. Do tej pory wykryto koronawirusa u 774 pacjentów. Największa liczba zakażonych znajduje się w województwie mazowieckim, łódzkim oraz dolnośląskim.

Rekordowy wzrost zachorowań na koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało nowe daneRekordowy wzrost zachorowań na koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało nowe daneCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  3. Rekordowy wzrost zachorowań na koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało nowe dane
  4. Nie żyje ksiądz zakażony koronawirusem. To kolejna ofiara, jego stan był ciężki, zmarł w szpitalu
  5. Znany reżyser lekceważy zagrożenie koronawirusem? Kręci film w środku Warszawy
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje
361 osób uwięzionych w akademiku WAT. Budynek jest odcięty od świata z powodu podejrzenia koronawirusa361 osób uwięzionych w akademiku WAT. Budynek jest odcięty od świata z powodu podejrzenia koronawirusaCzytaj dalej

Następny artykuł