Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo

Autor Karolina Kraushar - 1 Kwietnia 2020
W Garwolinie jak we WłoszechŹródło: Dj Refresh, FB

29 marca w jednym z bloków w Garwolinie miała miejsce niecodzienna impreza. DJ Refresh w niedzielny wieczór zamienił swój balkon w scenę. Wszystko po to, aby podnieść na duchu sąsiadów w tym wyjątkowo trudnym czasie.

Impreza na balkonie

Jak donosi portal egarwolin.pl, mieszkańcy osiedla Mickiewicza zapamiętają niedzielny wieczór na długo. Wszystko dlatego, że odbyła się tam impreza, pomimo pandemii koronawirusa. Oczywiście zachowano wszystkie wymagane środki bezpieczeństwa. - Każda, nawet najmniejsza ilość pozytywnej energii w tych trudnych dla nas wszystkich czasach jest na wagę złota! Cieszę się, że moim małym wybrykiem udało się jej trochę wywołać - napisał na swoim facebookowym profilu DJ Refresh.

Dobra energia w ciężkich chwilach

Udostępnione przez mężczyznę materiały wideo w mediach społecznościowych pokazały, jak zostając w domu i nie narażając siebie oraz innych na zakażenie, można zorganizować imprezę dla całego osiedla. Inicjatywa mężczyzny spotkała się z przychylnym nastawieniem sąsiadów, którzy bawili się na balkonach. Zresztą nie tylko sąsiedzi, ale i internauci byli zachwyceni pomysłem mieszkańca Garwolina. - Ale czad! Tyle dobrej energii poleciało do ludzi - zostawiła komentarz jedna z internautek.

Mężczyzna na kwarantannie chciał skoczyć z balkonu. Służby w kombinezonach próbowały go powstrzymaćMężczyzna na kwarantannie chciał skoczyć z balkonu. Służby w kombinezonach próbowały go powstrzymaćCzytaj dalej

Czy będzie kolejne "balkonowe party"?

Pod umieszczonymi filmami pojawiło się wiele zapytań o kolejną imprezę. Ja na razie DJ Refresh nie potwierdził, ale też nie zaprzeczył, powtórki balkonowego koncertu. Podczas niedzielnego występu interweniowała policja. Mundurowi nie przyjechali jednak z powodu głośnej muzyki. Do komendy wpłynęło zgłoszenie o zgromadzeniu powyżej dwóch osób. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i nie stwierdzili takiej sytuacji. Skończyło się na upomnieniu, na co mieszkańcy zareagowali brawami.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda złamała przepisy? Narażono zdrowie wielu młodych osób
  2. Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcie
  3. Jedna czwarta terenów w stolicy zamknięta. Nieczynne parki, lasy, bulwary, wyłączone Veturilo
  4. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
  5. Medycy z Warszawy zamieszkają w luksusowym hotelu. Piękny gest dla pracowników szpitala MSWiA
Jedna czwarta terenów w stolicy zamknięta. Nieczynne parki, lasy, bulwary, wyłączone VeturiloJedna czwarta terenów w stolicy zamknięta. Nieczynne parki, lasy, bulwary, wyłączone VeturiloCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News