Kolejne ofiary śmiertelne koronawirusa. Nie żyją dwie osoby ze szpitala w Warszawie

Autor Mateusz Dolak - 26 Marca 2020
Kolejne ofiary koronawirusaŹródło: policja

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o dwóch kolejnych ofiarach koronawirusa. W szpitalu w Warszawie zmarły dwie osoby. Liczba zakażonych wzrosła o 58 osób. Czterdzieści z nich pochodzi z Mazowsza.

16 ofiar

- Z przykrością informujemy, że potwierdzono śmierć dwóch osób w szpitalu w Warszawie. Zmarli to: 78-letni mężczyzna i 84-letnia kobieta zakażeni koronawirusem. Oboje mieli choroby współistniejące - poinformowało Ministerstwo Zdrowia w komunikacie na Twitterze. Tym samym liczba zmarłych w Polsce, u których wykryto SARS-CoV-2 wzrosła do 16 osób.

Nowe zakażenia

W informacji przekazanej w czwartek po godzinie 20, czytamy o 58 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. - Dotyczą one 40 osób z województwa mazowieckiego, ośmiu osób z województwa podkarpackiego, trzech z podlaskiego, trzech z warmińsko-mazurskiego, dwóch z opolskiego oraz po jednej osobie z woj. pomorskiego i wielkopolskiego - wylicza Ministerstwo Zdrowia. W czwartek padł rekord nowych przypadków w Polsce - od rana dowiedzieliśmy się o 170 osobach zakażonych. Od 4 marca koronawirusa wykryto u 1221 osób.

Tragedia na Mazowszu. Młoda matka opiekowała się dziećmi. 3-latek oddalił się, wpadł do stawu. Nie żyjeTragedia na Mazowszu. Młoda matka opiekowała się dziećmi. 3-latek oddalił się, wpadł do stawu. Nie żyjeCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  2. Pierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. Nie żyje księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma
  3. Warszawiacy masowo oddają krew. Ogromne kolejki do stacji krwiodawstwa
  4. Seria pożarów na Ursynowie. Mieszkańcy boją się podpalacza, musieli uciekać na balkony
  5. 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu badają koronawirusa. Ogromny podziw dla pracowników laboratorium
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty
Morderstwo na Mokotowie, 22-latek zginął od ciosów nożem. Policja zatrzymała trzech mężczyznMorderstwo na Mokotowie, 22-latek zginął od ciosów nożem. Policja zatrzymała trzech mężczyznCzytaj dalej

Następny artykuł