Koronawirus w ZRiKD. Kilkanaście osób na kwarantannie

Autor Karolina Kraushar - 31 Sierpnia 2020
Koronawirus w ZRiKD. Kilkanaście osób na kwarantannieŹródło: zdm.waw.pl

Koronawirus w miejskim Zakładzie Remontów i Konserwacji Dróg. Na COVID-19 zachorowało dwóch pracowników zakładu. Osoby, które pracowały z zarażonymi na budowie, zostały już skierowane na kwarantannę. - Dokładamy wszelkich starań, aby epidemia w jak najmniejszym stopniu wpłynęła na terminy prowadzonych prac, ale zdrowie pracowników jest najważniejsze - zapewnia Zarząd Dróg Miejskich.

Koronawirus w ZRiKD

Koronawirus został potwierdzony u dwóch pracowników Zakładu Remontów i Konserwacji Dróg, czyli miejskiej jednostce wykonawczej realizującej prace drogowe. - Niezwłocznie po stwierdzeniu zachorowania, pracownicy obu brygad, w których pracowali chorzy oraz pozostali, którzy mieli z nimi kontakt w ostatnim czasie, zostali zgłoszeni do Sanepidu - informuje ZDM. Kilkunastu pracowników przed podjęciem decyzji o zastosowaniu kwarantanny zostały odizolowane od pozostałych osób.

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, pilne ostrzeżenie GIS. Chodzi o mięso drobiowe, jego spożycie może być niebezpieczne
2. Fabryka jeszcze nie działa, ale wyprodukowano już 100 mln maseczek. Tłumaczenia się mocno rozmijają

Nie ograniczają działań

Epidemia koronawirusa w Polsce trwa już prawie pół roku, jednak ZDM podkreśla, że mimo to stara się nie ograniczać zakresu realizowanych prac drogowych. Obecnie ZRiKD pracuje m.in. przy przebudowie ul. Saskiej i ul. Potockiej. Duży zakres działań ZRiKD jest związanych z rozbudową strefy płatnego parkowania na Woli i Pradze-Północ. Tutaj przeczytasz o zmianach ruchu drogowego na Woli oraz na Pradze-Północ. - Obecna sytuacja prawdopodobnie nie pozostanie bez wpływu na tempo prowadzenia prac i terminy ich zakończenia. Dołożymy starań, by ograniczyć opóźnienia, jednak zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze - informuje ZDM.

Uwaga, pilne ostrzeżenie GIS. Chodzi o mięso drobiowe, jego spożycie może być niebezpieczneUwaga, pilne ostrzeżenie GIS. Chodzi o mięso drobiowe, jego spożycie może być niebezpieczneCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś identycznego SMS-a. Ważne ostrzeżenie, nie chodzi o pogodę
  2. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze
  3. Mocne słowa Rafała Trzaskowskiego. Obarcza winą zmarłego prezydenta
  4. Wyższe kary za niesprzątanie po psie. Co o tym myślicie?
  5. Chwile grozy w Warszawie. Są nagrania, noc przyniosła ogrom zniszczeń
  6. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
Nie żyje 8 osób. Czarna niedziela na MazowszuNie żyje 8 osób. Czarna niedziela na MazowszuCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News