Koronawirus w teatrze. Miał być jubileusz, zamiast tego odwołują spektakle

Autor Aleksandra Olbryt - 26 Września 2020
koronawirusŹródło: Pixabay

Koronawirus pojawił się w warszawskim teatrze, który miał świętować swój 75 jubileusz. Niestety, okazało się, że spektakle muszą zostać odwołane w związku z wykryciem wśród aktorów współpracujących z teatrem przypadków zachorowań na SARS-CoV-2. Po konsultacji z Sanepidem teatr znajdujący się w pobliżu Metra Politechnika musi chwilowo zawiesić działalność.

Koronawirus w Teatrze Syrena

Koronawirus nie ominął aktorów z warszawskiego teatru przy ulicy Litewskiej 3, którego dyrektorem jest Agnieszka Monika Walecka. - Po konsultacji z Sanepidem jesteśmy zmuszeni wdrożyć procedury bezpieczeństwa przewidziane w tego rodzaju sytuacji. Osoby, które mogły wejść w bliski kontakt ze wspomnianymi aktorami, zostaną objęte kwarantanną. W związku z tym, kierując się przede wszystkim względami bezpieczeństwa naszych artystów i widzów, z przykrością odwołujemy przedstawienia „Rodziny Addamsów” w dniach 24-27 września - poinformowano w oficjalnym komunikacie na stronie teatru.

Dzisiaj grzeje:
1. Nowe nazwy ulic w Warszawie. Nie ma odwrotu, decyzja zapadła
2. Chciał tylko przesunąć trochę meble w mieszkaniu. W nodze od stołu znalazł niezwykle cenny skarb
3. Koronawirus w warszawskiej parafii. Wierni muszą zgłosić się do sanepidu

Dla widzów inny termin musicalu lub zwrot kosztów

Dyrekcja teatru proponuje widzom dwa rozwiązania: przeniesienie rezerwacji na inny termin musicalu lub zwrot środków za bilety. Osoby, które chcą jednak obejrzeć widowisko, proszone są o wysłanie maila na adres bilety@teatrsyrena.pl ze wskazaniem terminu oraz miejsc. Do wiadomości należy dołączyć bilety oraz paragon - załączniki, które widzowie otrzymują po dokonaniu płatności za rezerwację. Zwrot środków jest możliwy po kontakcie mailowym lub telefonicznym z kasą teatru. Należy jednak pamiętać, że kasa pozostanie przez jakiś czas całkowicie zamknięta.Wszyscy widzowie, którzy chcą odebrać bilety w kasie, proszeni są o telefon w celu ustalenia najbliższego możliwego terminu odbioru.

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News