Koronawirus w Urzędzie. 10 osób na kwarantannie, ale placówki nie zamknięto

Autor Karolina Kraushar - 25 Sierpnia 2020
Koronawirus w urzędzieŹródło: Google street view

Koronawirus został potwierdzony u jednego z pracowników Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy. Sanepid podjął decyzję o niezamykaniu biura mieszczącego się przy ulicy Marszałkowskiej. Osoby, które miały bezpośredni kontakt z zakażonym zostały poddane kwarantannie.

Koronawirus w urzędzie

Koronawirus w Biurze Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy został potwierdzony przez rzeczniczkę ratusza Karolinę Gałecką. - U jednego z pracowników Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy potwierdzono zakażenie koronawirusem. W związku z tym zadecydowano o dezynfekcji obiektu, a ok. 10 osób skierowano na kwarantannę - przekazała we wtorek Gałecka.

Dzisiaj grzeje:
1. Koronawirus w warszawskim przedszkolu. Coraz więcej przypadków
2. Rząd rozszerza obostrzenia. Polacy uziemieni na dłużej

Kwarantanna w biurze

Stacja Sanitarno-Epidemiczna postanowiła skierować dziesięć osób, które miały kontakt z zakażonym SARS-CoV-2 na kwarantannę. Budynek, w którym pracowała zakażona osoba, został zdezynfekowany. Sanepid nie zdecydował o jego zamknięciu.

Rafał Trzaskowski powiedział, kiedy powstanie ulica Lecha Kaczyńskiego w WarszawieRafał Trzaskowski powiedział, kiedy powstanie ulica Lecha Kaczyńskiego w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prowadząca "Nasz nowy dom" uratowała życie. Niewielu wie, że zebrała się na tak wzruszający gest
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
  4. Z ostaniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez cieplej wody
  5. Ogromne zmiany w Warszawie, dotyczą tysięcy osób. Koniecznie trzeba się zapoznać
  6. Sąsiadka Wałęsy nie mogła dłużej milczeć. Lech Wałęsa wolał, żeby nikt nie wiedział
Ma tylko 24 lata, właśnie trafiła do aresztu. Jest podejrzana o najgorsze, grozi jej nawet dożywocieMa tylko 24 lata, właśnie trafiła do aresztu. Jest podejrzana o najgorsze, grozi jej nawet dożywocieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News