Franciszkanin chory na COVID-19. Skierował do wiernych mocne słowa

Autor Alicja Guz - 24 Sierpnia 2020
koronawirus w klasztorzeŹródło: Google Street View

Koronawirus potwierdzono u franciszkanina. Chory na COVID-19 jest O. Lech Dorobczyński z parafii pw. Świętego Antoniego z Padwy w Warszawie. "Módlcie się za moich Braci i za Tych, z którymi miałem kontakt, będąc nieświadomym, że złapałem tę cholerę" napisał franciszkanin na Facebooku.

Koronawirus w klasztorze

Koronawirus SARS-CoV-2 potwierdzono u franciszkanina. "Niestety, w naszym klasztorze pojawił się koronawirus. O. Lech ma wynik pozytywny. Chory czuje się dobrze. Czekamy teraz na wytyczne Sanepidu. Będziemy informować Was na bieżąco o rozwoju sytuacji" poinformowała parafia pw. Świętego Antoniego z Padwy w Warszawie.

Dzisiaj grzeje:
1. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
2. Urzędnicy ruszają na łowy. Już teraz wiadomo, że posypią się srogie kary na nieuczciwych

Apel do wiernych

Duchowni w wymownym wpisie zaapelowali do wiernych. "Dbajcie o siebie i uważajcie na siebie! Wbrew temu, co mówią niektórzy ludzie, koronawirusem naprawdę można się zarazić! Polecamy się Waszym modlitwom. I modlimy się za Was. Wasi bracia franciszkanie" czytamy we wpisie.

Mocne słowa franciszkanina

Sam O. Lech Dorobczyński umieścił informację o chorobie na swoim facebookowym profilu. - Myślenie: "Mnie ta cholera nie złapie" jednak się nie sprawdziło. Kurczę, jaki Pan Bóg jest mądry, że koronawirus przyszedł do naszego klasztoru wtedy, gdy jeden z ojców jest na rehabilitacji, drugi - na urlopie, a trzeci jeszcze nie przyjechał - napisał. - Kochani, czuję się dobrze. Mam tylko wysoką gorączkę i se kaszlę. I przez chwilę miałem rzadką tylną przypadłość :D :D Bardzo Was proszę, nalegam, błagam, przekupuję: UWAŻAJCIE NA SIEBIE! Nie myślcie tak, jak ja myślałem - bo na takim myśleniu można się mocno przejechać - dodał.

Rafał Trzaskowski pożegnał wielkiego Polaka. Wzruszające słowa prezydenta WarszawyRafał Trzaskowski pożegnał wielkiego Polaka. Wzruszające słowa prezydenta WarszawyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kuriozalne pytanie w "Milionerach" za 250 tysięcy złotych. Ciężko uwierzyć, że padło na wizji
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Rząd zabrał głos. Chodzi o maseczki
  4. Koronawirus w warszawskim przedszkolu. Coraz więcej przypadków
  5. Miała zaledwie kilka godzin. Zajęły się nią siostry zakonne
  6. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Marek Sawicki
Oburzające, co zrobił współlokatorce. Powód wprawia w osłupienieOburzające, co zrobił współlokatorce. Powód wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News