Przykry rekord na Mazowszu. Jest coraz gorzej, ministerstwo potwierdziło

Autor Karolina Kraushar - 18 Sierpnia 2020
Koronawirus w PolsceŹródło: Pixabay

Koronawirus na Mazowszu. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych osobach zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Według najnowszych danych odnotowano kilkaset zakażeń. Najwięcej osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa przybyło w województwie mazowieckim. Liczby są porażające.

Koronawirus w Polsce

Koronawirusa w Polsce nie zwalnia. Jak poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia, przybyło kolejnych 595 potwierdzonych zakażeń koronawirusem w Polsce. Najwięcej pozytywnych wyników testów na obecność SARS-CoV-2 otrzymali mieszkańcy województwa mazowieckiego. Na podium znalazło się również województwo małopolskie oraz śląskie.

Dzisiaj grzeje:
1. Kobieta spojrzała na ścianę i zamarła z przerażenia. Co zobaczyła sprawiło, że natychmiast wezwała pomoc
2. Polski lek na koronawirusa wystartował. Właśnie ruszyła produkcja

Koronawirus na Mazowszu

Według danych przekazanych przez resort zdrowia na Mazowszu 150 osób otrzymało pozytywny wynik na koronawirusa, tym samym stało się województwem z najwyższym przyrostem zakażeń w poniedziałek. Jak czytamy w komunikacie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie przedstawiającym sytuację epidemiologiczną na terenie Mazowsza kwarantanną domową zostały objęte 19 820 osoby, z czego 1667 dołączyło do tej grupy w poniedziałek. Hospitalizowanych z powodu podejrzenia zachorowania na COVID-19 jest 526 osób, a 64 mieszkańców Mazowsza hospitalizowano w ciągu ostatniej doby. Do tej pory w województwie mazowieckim na COVID-19 zmarły 393 osoby, w poniedziałek śmierć na skutek choroby wywołanej przez wirus SARS-CoV-2 poniosła jedna osoba. Od początku epidemii koronawirusa w Polsce. 4,5 tysiąca mieszkańców województwa mazowieckiego zaliczono do ozdrowieńców, w ciągu zaledwie ostatnich 24 godzin w grupie znalazło się kolejnych 31 osób.

Dramat na drodze, niestety nie żyje, nic nie dało się zrobić. Policja przekazała porażające szczegółyDramat na drodze, niestety nie żyje, nic nie dało się zrobić. Policja przekazała porażające szczegółyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Milionerzy" łamią zasady? Padły poważne oskarżenia, chodzi o Huberta Urbańskiego
  2. Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. Nagranie może przerażać
  3. Rozpędzone auto wjechało w dzieci na pasach. Dwie ofiary uderzyły o jezdnię, trafiły do szpitala
  4. Marsz zorganizowany przez środowiska narodowe przeszedł ulicami Warszawy. Organizatorzy ominęli sądowy zakaz
  5. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
  6. Ogromna tragedia w Warszawie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia odbierają mowę
Mocne słowa Ministra Edukacji. Powiedział prawdę o powrocie dzieci do szkółMocne słowa Ministra Edukacji. Powiedział prawdę o powrocie dzieci do szkółCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News