Koronawirus na komendzie w Żyrardowie. Pracownicy i funkcjonariusze z pozytywnymi wynikami testów

Autor - 17 Czerwca 2020
Koronawirus na komendzie w ŻyrardowieŹródło: google maps

Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie ze względu na pozytywny wynik testów na koronawirusa u pracownika i funkcjonariuszy wprowadza ograniczenia wizyt interesantów w budynku. Policjanci apelują do mieszkańców o składanie zawiadomień telefonicznie lub mailowo.

Koronawirus w Żyrardowie

- Pierwsza osoba pracująca na komendzie otrzymała pozytywny wynik na koronawirusa w poniedziałek 15 czerwca. Oczywiście poddaliśmy izolacji osoby, które miały kontakt z zarażonymi pracownikami. W tej chwili na kwarantannie pozostaje 20 funkcjonariuszy oraz trzech pracowników komendy - przekazała sierż. Monika Helińska z policji w Żyrardowie.

Dzisiaj grzeje:
1. Niebywała pomyłka w fabryce leków. Pomylono opakowania. Koniecznie zgłoś się do apteki
2. Prowadzenie samochodu podczas burzy. Kilka porad, które mogą uchronić cię przed wypadkiem

Zgłoszenia telefonicznie lub mailowo

W związku z pozytywnymi wynikami testów na koronawirusa u funkcjonariuszy i pracowników podjęto decyzję o niezwłocznej dezynfekcji budynku. Ograniczono także kontakty z mundurowymi w KPP Żyrardów. Policja w Żyrardowie apeluje do mieszkańców o składanie zgłoszeń drogą mailową lub telefoniczną. - Bezpieczeństwo mieszkańców powiatu żyrardowskiego nadal będzie zapewnione. Funkcjonariusze cały czas będą realizować swoje zadania związane z zapewnieniem porządku, bezpieczeństwa i obsługą bieżących zdarzeń - zapewniają pracownicy komendy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Maszyna rolnicza nagle wciągnęła mu rękę. Ogromna tragedia na poluMaszyna rolnicza nagle wciągnęła mu rękę. Ogromna tragedia na poluCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka i Jacek Kurski w samym sercu afery. Niespodziewany pozew, Wiadomości TVP w poważnych tarapatach
  2. Polski skoczek apeluje do ojca Rydzyka. Ma do niego prośbę
  3. Awantura na Mazowszu. Policjant pobił mężczyznę?
  4. Skandal w centrum Warszawy. Awantura z Kubą Wojewódzkim. Wszystko się nagrało
  5. Pilne ostrzeżenia IMGW. Pogoda będzie niebezpieczna. Spodziewajcie się nawałnic
  6. Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli
Zoo przekazało smutne wiadomości. Nocą odszedł 2-letni nosorożec. Nie pomogła reanimacjaZoo przekazało smutne wiadomości. Nocą odszedł 2-letni nosorożec. Nie pomogła reanimacjaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News