Koronawirus u dziennikarki jednej ze stacji telewizyjnych. Redakcja na kwarantannie

Autor Alicja Guz - 14 Października 2020
koronawirus w tv republikaŹródło: Google Street View

Koronawirus SARS-CoV-2 potwierdzono u dziennikarki Telewizji Republika. Ilona Januszewska trafiła na kwarantannę, a wraz z nią trzy inne osoby z redakcji. Wykrycie zachorowań na COVID-19 nie dezorganizuje jednak pracy stacji.

Koronawirus w telewizji

Koronawirus SARS-CoV-2 potwierdzono u dziennikarki Telewizji Republika, która prowadzi poranne pasmo "Republika na Dzień dobry" i popołudniowe "Republika po południu". Ilona Januszewska poinformowała o dodatnim wyniku testu na COVID-19 za pośrednictwem Twittera. - No niestety, COVID-19 potwierdzony również u mnie. 3majcie kciuki za mnie, bo zamierzam szybko mu pokazać gdzie raki zimują! I dbajcie o siebie! Z Bogiem - napisała.

Dzisiaj grzeje:
1. Ważne zmiany w korzystaniu z komunikacji miejskiej. Mogą na nich skorzystać tysiące warszawiaków
2. Prohibicja w całym kraju od konkretnej godziny i zakaz wesel. Rząd szykuje szereg obostrzeń
3. Klamka zapadła, rząd właśnie podjął decyzję. Jutro ogłoszą nowe restrykcje dla całej Polski

Kilka osób na kwarantannie

Jak przekazał portal Wirtualnemedia.pl, oprócz Ilony Januszewskiej kwarantannie poddane zostały jeszcze trzy inne osoby z redakcji. - To osoby, które miały najbliższy kontakt z Iloną. Będą przebywały na kwarantannie co najmniej do końca tygodnia. Na szczęście nie stwierdzamy w redakcji kolejnych przypadków koronawirusa. Od początku pandemii stosujemy ścisły reżim sanitarny, pracujemy też hybrydowo. To nam pozwala minimalizować ryzyko zakażeń, także w takiej sytuacji, jaka dotknęła nas obecnie - powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl Dorota Kania, szefowa TV Republika.

TV Republika działa normalnie

Mimo wykrycia koronawirusa w redakcji, Telewizja nadaje bez przeszkód. W rozmowie z portalem Dorota Kania podkreśliła, że reżim sanitarny w TV Republika zakłada między innymi zapraszanie mniejszej liczby gości do studia, a także przeprowadzanie ich za pomocą Skype’a. - Choroba Ilony Januszewskiej nie dezorganizuje zatem pracy redakcji - skwitowała Dorota Kania dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Połamali wycieraczki i obrzucili jajkami, bo źle zaparkował. Porażające komentarze sąsiadów, ręce opadająPołamali wycieraczki i obrzucili jajkami, bo źle zaparkował. Porażające komentarze sąsiadów, ręce opadająCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już od jutra nowe obostrzenia. Pilny apel rządu do milionów Polaków
  2. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
  3. Gigantyczna awaria na Mazowszu. Tysiące osób nie ma prądu. Sytyacja jest poważna, operator wydał oświadczenie
  4. Z ostatniej chwili: ministerstwo nie ma wątpliwości. Sto powiatów trafi do czerwonej strefy, będą większe obostrzenia
  5. Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści. Sytuacja wymknie się spod kontroli, będą nowe restrykcje
  6. Duże polskie miasto czerwoną strefą od jutra? To praktycznie przesądzone
Wiadomo, co będzie z weselami. Wiceminister zdrowia zdradził w radiu plany rząduWiadomo, co będzie z weselami. Wiceminister zdrowia zdradził w radiu plany rząduCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News