Kolejny minister zakażony koronawirusem. "Choroba nie wybiera"

Autor Julian Bakuła - 12 Października 2020
Koronawirus atakuje kolejnych członków polskiego rządu.Źródło: Pixabay

Koronawirus wykrywany jest u kolejnych członków rządu. Po tym, jak dodatni wynik testu otrzymał kandydat na ministra edukacji Przemysław Czarnek, koronawirusa wykryto także u wiceministra aktywów państwowych Janusza Kowalskiego, który poinformował o tym na Twitterze. Kowalski apeluje do osób, z którymi miał kontakt, o trzymanie się procedur.

Koronawirus atakuje kolejnych członków rządu. Po Czarnku przyszedł czas na Kowalskiego

Koronawirus coraz częściej wykrywany jest u polityków. W ubiegłym tygodniu dodatni wynik testu na koronawirusa otrzymał kandydat na ministra edukacji Przemysław Czarnek, który wykonał test po tym, jak rozbolała go głowa. W związku z tym wyznaczony został nowy termin mianowania części ministrów zrekonstruowanego rządu, a część osób, z którymi Czarnek pozostawał w kontakcie - minister aktywów państwowych Jacek Sasin, szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk, minister Dariusz Piontkowski i wiceminister klimatu Jacek Ozdoba - została skierowana na kwarantannę. W niedzielę (11.10) o zakażeniu koronawirusem poinformował na Twitterze kolejny członek rządu - wiceminister aktywów państwowych, Janusz Kowalski.

Dzisiaj grzeje:
1. Uczniowie jutro nie pójdą do szkoły. Nagła akcja, już szykują protest
2. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację

3. Pilny apel rządu w sprawie 1 listopada. Polacy nie będą zadowoleni

Zakażony koronawirusem wiceminister Kowalski apeluje o trzymanie się procedur

- Choroba nie wybiera - skwitował swój wpis na Twitterze wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski, informując w niedzielę (11.10) o otrzymanym tego samego dnia dodatnim wyniku testu na koronawirusa. Wiceminister Kowalski wystosował zarazem ważny apel do osób, z którymi spotykał się w ostatnich dniach. - Wszystkich, z którymi miałem kontakt, proszę o pozostanie w domach, zachowanie ostrożności i działanie zgodnie z procedurami - czytamy we wpisie wiceministra.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się, co rząd planuje na Wszystkich Świętych
  2. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  3. Morderstwo w bloku. Nastolatek leżał na chodniku, zginął podczas awantury. Nie żyje
  4. Na miejscu jest straż, policja i ciężki sprzęt. Jedna osoba nie żyje, trwa akcja ratunkowa
  5. Wkurzona Polska Babcia ostro walczyła z policjantami. Wszystko się nagrało, hit internetu
  6. Czeka nas stan wyjątkowy? Komentarz Ryszarda Terleckiego
Mieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeMieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News