Koronawirus w warszawskim urzędzie. Zakażony burmistrz dzielnicy

Autor Aleksandra Olbryt - 6 Sierpnia 2020
koronawirus w urzędzieŹródło: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/53/Urz%C4%85d_Dzielnicy_Praga-Po%C5%82udnie_2016.jpg/800px-Urz%C4%85d_Dzielnicy_Praga-Po%C5%82udnie_2016.jpg, autor: Adrian Grycuk, CC 3.0, https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en

Koronawirus nie ominął Urzędu Dzielnicy Praga-Południe. Michał Szweycer z zespołu prasowego potwierdził tę informację. - Pracownik urzędu jest zakażony koronawirusem. Współpracujemy z sanepidem, przekazaliśmy listę osób, które mogły mieć kontakt z zakażonym i które powinny udać się na kwarantannę - poinformował.

Koronawirus w Urzędzie Dzielnicy Pragi-Południe

Koronawirus wykryty u burmistrza Urzędu Dzielnicy Praga-Południe. - Ze względu na ochronę danych nie mogę potwierdzić, o kogo dokładnie chodzi - powiedział Michał Szweycer. Jak podaje TVN Warszawa, zakażony jest burmistrz dzielnicy, Tomasz Kucharski. - Jako urząd współpracujemy z sanepidem. Budynek był na bieżąco dezynfekowany od samego początku pandemii, dziś będzie dodatkowo ozonowany. Wszyscy petenci muszą być w maseczkach. Osoby są wpuszczane z listy. Obsługujemy tylko petentów, którzy przestrzegają obowiązku zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekcji dłoni przy wejściu. Część pracowników urzędu trafiła na kwarantannę - poinformował Michał Szweycer.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagła decyzja ministra zdrowia. Wracają obostrzenia
2. Lidl rozdaje nawet po 1000 złotych. Ale pod dwoma warunkami, warto jednak się postarać

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pół kraju z pomarańczowymi alertami, trzeba mieć się na baczności. Polki i Polacy powinni być specjalnie przygotowani
  2. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne
  3. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  4. To już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić plany
  5. Nie możesz nosić maseczki, będziesz musiał to udowodnić. Ministerstwo Zdrowia zaostrza zasady
  6. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
Koronawirus na stadionie. Treningi i mecze zawieszoneKoronawirus na stadionie. Treningi i mecze zawieszoneCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News