Koronawirus w starostwie. Pracownik chory na COVID-19

Autor - 6 Sierpnia 2020
Koronawirus w starostwieŹródło: Wikipedia,By kubaz93, CC

Koronawirus w Starostwie Powiatowym w Wołominie. Pracownik wydziału geodezji otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa w zeszłą środę. Urzędnicy, którzy mieli bezpośredni kontakt z zarażonym, zostali objęci kwarantanną. Jak przekazał rzecznik starostwa, wszyscy pracownicy urzędu, którzy mają potrzebę przebadania się na obecność wirusa SARS-CoV-2 będzie mogła to zrobić.

Koronawirus w urzędzie

Koronawirus został potwierdzony u pracownika wydziału geodezji w Starostwie Powiatowym w Wołominie. - Pracownicy, którzy mieli kontakt z zarażony, zostali objęci kwarantanna. W tej chwili obsługa interesantów tego wydziału odbywa się zdalnie, poprzez platformę ePUAP - przekazał rzecznik prasowy starostwa w Wołominie Karol Szyszko. Reszta urzędu funkcjonuje normalnie.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagła decyzja ministra zdrowia. Wracają obostrzenia
2. Niemiecka potęga z poważnymi problemami. Czołowa branża zwolni nawet 100 tys. pracowników

Koronawirus w urzędzie

Urząd składa się z pięciu budynków, więc wykrycie koronawirusa u pracownika wydziału geodezji nie miało wpływu na funkcjonowanie pozostałych wydziałów starostwa. - Przekazaliśmy do sanepidu wszystkie niezbędne informacje oraz listy pracowników wydziału geodezji - podkreślił Karol Szyszko. Zarząd powiatu zdecydował o przebadaniu urzędników z wydziałów, które miały kontakt z pracownikami geodezji. - Dotyczy to dwóch, trzech wydziałów. Oczywiście każdy pracownik urzędu, jeśli będzie czuł potrzebę, będzie miał możliwość przebadania się na obecność koronawirusa - zaznacza Karol Szyszko.

To już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić planyTo już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić planyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda Pytanie na śniadanie "modli się, aby TVP jej nie zwolniło". Dramat prezenterki
  2. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne
  3. Poważny wypadek w Warszawie. Kobieta spadła z kładki na jezdnię
  4. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  5. Popularna wędlina wycofana ze sklepów. GIS pilnie ostrzega, pod żadnym pozorem jej nie jedzcie
  6. Mamy potwierdzenie, koronawirus w McDonaldzie. Sanepid pilnie szuka klientów restauracji
Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe faktyMłoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe faktyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News