Fani Legii w rozpaczy, znamy powód. Co pokrzyżowało plany zespołu?

Autor Alicja Guz - 4 Października 2020
koronawirus odwołany meczŹródło: Pixabay

Koronawirus pokrzyżował plany warszawskiej drużyny piłkarskiej. Legia Warszawa nie zagra w niedzielę meczu z Wartą Poznań. Powodem jest rosnąca liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 wśród piłkarzy. Ekstraklasa S.A. poinformowała, że wstępnie ustalono już nową datę spotkania.

Koronawirus wśród piłkarzy

Koronawirus wśród piłkarzy jest powodem odwołania niedzielnego meczu Legii Warszawa z Wartą Poznań. W związku z tym Ekstraklasa S.A. Zdecydowała o przełożeniu spotkania, które miało odbyć się 4 października o godzinie 15:00. "Ekstraklasa S.A. przełożyła mecz 6. kolejki pomiędzy Wartą Poznań a Legią Warszawa. Decyzja została podjęta po konsultacjach z klubowymi lekarzami i Zespołem Medycznym PZPN. Ma to związek z rosnącą liczbą pozytywnych wyników testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 w zespole z Poznania i z zagrożeniem kolejnych zakażeń" czytamy w oficjalnym komunikacie Ekstraklasy S.A.

Dzisiaj grzeje:
1. Wielka awantura w sklepie w Arkadii, wszystko się nagrało. "Żebyś umarł na COVID"
2. Najpierw dostali od rządu pieniądze, teraz zapłacą od tego podatek. Niemiła niespodzianka od fiskusa
3. Dorota Gardias napisała oficjalne oświadczenie. Wiadomo, w jakim jest stanie

Piłkarze Legii Warszawa przebadani

Klub Legia Warszawa poinformował, że przed przełożonym meczem 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy Warta Poznań-Legia Warszawa, drużyna oraz sztab Legii Warszawa także przeszli badania na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Wszystkie przebadane osoby uzyskały wynik negatywny.

Mecz przełożony

Jak podaje Ekstraklasa S.A., ustalono już wstępny termin rozegrania meczu. Piłkarze Legii Warszawa i Warty Poznań spotkają się prawdopodobnie we wtorek 3 listopada. Termin ten zostanie jeszcze potwierdzony wspólnie z Canal+.

To już pewne, policja właśnie potwierdziła informacje. Stało się najgorszeTo już pewne, policja właśnie potwierdziła informacje. Stało się najgorszeCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niszczycielski żywioł właśnie uderzył. Łamie drzewa, ludzie uciekają w popłochu, śmiertelne niebezpieczeństwo
  2. Kuriozalna sytuacja. Kobieta nie wskazała sprawcy wykroczenia. Otrzymała 3000 złotych mandatu
  3. Taka będzie tegoroczna zima! Mamy prognozę pogody na zimę 2020/2021
  4. Koronawirus bardzo niebezpieczny nie tylko dla seniorów. Zmarł 36-latek z Warszawy
  5. Nie żyje Dorota Kawęcka. Wielka strata, kochały ją miliony telewidzów
  6. Trump skrywał prawdę o Covid-19. Na jaw wyszły ukrywane informacje
Ośmielił się zwrócić uwagę, pobili go na przystanku. Porażająca relacja świadkówOśmielił się zwrócić uwagę, pobili go na przystanku. Porażająca relacja świadkówCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News