Koronawirus na komendzie policji. Pilnie zarządzono kwarantannę

Autor - 1 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: policja.pl

Pracownik wolskiej komendy rejonowej policji przy ulicy Żytniej otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19. Kom. Marta Sulowska z Policji na Woli przekazała, że zakażona osoba jest pracownikiem cywilnym. Kilka osób zostało poddanych kwarantannie, wśród nich nie ma żadnego ze funkcjonariuszy. Sulowska zapewniła, że komenda działa bez zmian.

Koronawirus w komendzie na Woli

Informację o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u pracownika cywilnego Komenda Rejonowa Policji na Woli otrzymała w ubiegłym tygodniu. Jak przekazała podczas rozmowy z wawainfo.pl kom. Marta Sulowska, kiedy wpłynęła informacja o zakażeniu pracownika niezwłocznie wszczęto procedury bezpieczeństwa na komisariacie.

Dzisiaj grzeje:
1. Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu Polsatu. Przegrała z okropną chorobą w wieku 56 lat
2. Koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
3. Nad morzem groźny nie tylko koronawirus. Wielu Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy

Kornonawirus u pracownika cywilnego

Pracownik z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa przebywa obecnie w domu. Kilka osób, które miały z nim kontakt trafiły na kwarantannę - informuje Sulowska. Funkcjonariuszka zapewnia, że pozostające na kwarantannie osoby to wyłącznie pracownicy cywilni. - Żaden z policjantów nie jest zakażony koronawirusem - podkreśla Sulowska.

Komenda pracuje normalnie

Sulowska przekazała, że mimo okrojonej liczby pracowników cywilnych, na czas kwarantanny, komisariat funkcjonuje normalnie. To nie pierwszy przypadek wykrycia koronawirusa u pracownika komisariatu policji. Już wcześniej pisaliśmy o przypadkach koronawirusa w Warszawskich (Praga-Południe), (Włochy) i Mazowieckich (Żyrardów), (Zwoleń) komisariatach Policji.

Z ostatniej chwili: ogromna ewakuacja w Legionowie. Ewakuują bloki i domyZ ostatniej chwili: ogromna ewakuacja w Legionowie. Ewakuują bloki i domyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzieliśmy ją w serialu na Polsacie, niestety nie żyje. ”Mama miała czwarte stadium nowotworu”
  2. Wszystkie romanse Jacka Kurskiego. Wielu może się zdziwić, co na swoim koncie ma prezes TVP
  3. Zdjęcia - Dramat na węźle Konotopa. BMW bez kierowcy i makabryczne odkrycie
  4. Porażające ustalenia TVP w sprawie katastrofy w Warszawie. Kamery w autobusie nie nagrały momentu wypadku
  5. Ojciec brutalnie pobił 2 miesięcznego synka. Na jaw wyszły porażające fakty. Daniel G. został skazany
  6. Wstrząsające słowa Krzysztofa Jackowskiego. Wielu Polaków boi się, że wizja się spełni
Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazuŚwietna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazuCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News