Wstrząsająca zbrodnia. Kornelia nie żyje. Na jaw wychodzą nowe fakty

Autor - 4 Lipca 2020
zabójstwo KorneliiŹródło: wawainfo.pl

W sprawie zbrodni w Konstancinie-Jeziornej na jaw wychodzą nowe fakty. Jak podaje portal tvp.info, 25-letni Patryk B., podejrzany o brutalne zamordowanie 16-letniej Kornelii, mógł być pod silnym wpływem swojej 17-letniej dziewczyny Martyny. W związku z tym biegli sądowi uznali, że konieczna będzie kilkutygodniowa obserwacja mężczyzny.

Brutalne morderstwo w Konstancinie-Jeziornej

O brutalnym morderstwie 16-letniej Kornelii pisaliśmy już na wawainfo.pl. Nastolatka zaginęła 11 lutego. Z kolei 26 kwietnia jej ciało znaleziono w lesie w Łęgach Oborskich w Konstancinie. Śledczy badający tę sprawę nie mają wątpliwości, że morderstwo było dokładnie zaplanowane. Podejrzany Patryk B. i jego dziewczyna Martyna S. przyznali się do winy.

Dzisiaj grzeje:
1. Potężna wichura odcięła drogę do szpitala. Kobieta zaczęła rodzić w samochodzie
2. Nowy sondaż przedwyborczy. Widać przetasowanie, Duda straci stołek?

Podejrzani nie mówią całej prawdy?

Jak podaje portal tvp.info, badanie wariografem wykazało, że zarówno Patryk B., jak i Martyna S. mogą kłamać, jeśli chodzi o role, jakie odegrali w zbrodni. Podejrzany mężczyzna został już przebadany sądowo-psychiatrycznie przez biegłych, jednak ci uznali, że do ustalenia poczytalności podejrzanego konieczna będzie jeszcze dodatkowa obserwacja psychiatryczna. Co ważne, może ona potrwać nawet kilka tygodni.

25-latek mógł być pod wpływem dziewczyny

Według informacji, jakie posiada portal tvp.info, Patryk B. mógł być pod silnym wpływem swojej dziewczyny - młodszej o osiem lat Martyny S. Jak podaje portal, mężczyzna odstawał też od niej intelektualnie, a podczas przesłuchań oboje starali się umniejszać swoją winę w dokonanej zbrodni. Jak wynika z ustaleń tvp.info, po zatrzymaniu ani Patryk B., ani Martyna S. nie wykazali żadnej skruchy. Z kolei o dokonanej zbrodni opowiadali beznamiętnie.

Właśnie ruszyły zapisy. Kolejne pieniądze dla dzieci. Do zdobycia nawet kilkaset złotychWłaśnie ruszyły zapisy. Kolejne pieniądze dla dzieci. Do zdobycia nawet kilkaset złotychCzytaj dalej

Morderstwo Kornelii było zaplanowane

Jak podaje portal tvp.info, Kornelia została zamordowana w dniu zaginięcia, czyli 11 lutego. Dzień wcześniej Patryk B. wykopał dół w lesie w Łęgach Oborskich w Konstancinie. Mężczyzna kupił też od znajomego pistolet wiatrówkę, licząc, że uda się zabić Kornelię tak, by wyglądało to na egzekucję. Według ustaleń śledczych to Martyna, koleżanka dziewczyny zwabiła ją na spotkanie pod pretekstem swoich urodzin, które miała obchodzić dzień później.

Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Patryk B. i Martyna S. Wywieźli Kornelię na miejsce, w którym mężczyzna wcześniej wykopał dół, jednak nie wszystko poszło zgodnie z ich planem. Jak podaje portal tvp.info, Patryk B. miał strzelić do Kornelii, ale pistolet się zaciął. Wówczas mężczyzna miał założyć nastolatce dźwignię na szyi i ją dusić. Kornelia broniła się i podrapała napastnika po ręce. Wtedy to Martyna miała chwycić pistolet i strzelić do koleżanki. Nastepnie, oboje mieli wrzucić nieprzytomną nastolatkę do dołu (według śledczych dziewczyna dawała jeszcze wówczas oznaki życia), a Patryk B. miał ją uderzyć dwukrotnie łopatą. Na koniec mężczyzna przysypał ciało nastolatki patykami i ziemią, nie sprawdzając wcześniej, czy jego ofiara żyje. Jak ustalił portal tvp.info, przyczyną śmierci Korneli było uduszenie, a w jej płucach znaleziono ziemię.

Koronawirus w komisji wyborczej. Zakażona członkiniKoronawirus w komisji wyborczej. Zakażona członkiniCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  2. Ponętne zdjęcie narzeczonej Artura Szpilki. Pokazała niemal wszystko, zasłoniła się tylko kwiatkiem (FOTO)
  3. Cztery samochody zderzyły się w Górze Kalwarii. Duże utrudnienia dla kierowców
  4. Nagła decyzja kościoła. Będą duże zmiany. Biskup oficjalnie potwierdził
  5. Pilny komunikat WORD. Egzaminy na prawo jazdy w Warszawie odwołane
  6. Para młoda stała przy ołtarzu, gdy nagle cały kościół wybuchnął śmiechem. Powalające nagranie, patrzcie na świadka
Inwazja wielkiej ćmy w Warszawie. Gigantyczne owady w mieszkaniachInwazja wielkiej ćmy w Warszawie. Gigantyczne owady w mieszkaniachCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News