Cała warszawa sparaliżowana po katastrofie autobusu. Ogromne korki, wszystko stoi

Autor Alicja Guz - 25 Czerwca 2020
korek w WarszawieŹródło: wawainfo.pl

Cała północna część Warszawy stoi w korku. Po wypadku autobusu linii 186 miasto zostało sparaliżowane. Kierowcy utknęli w ogromnym korku. Jak podaje nasz reporter, kilkaset metrów trasy pokonuje się w kilkadziesiąt minut.

Ogromny korek w Warszawie

Kierowcy utknęli w gigantycznym korku. Cała północna część stolicy stoi. Wśród nich jest nasz reporter. Kilkaset metrów jedzie się kilkadziesiąt minut. Policja apeluje, by omijać Most Grota-Roweckiego.

Dzisiaj grzeje:
1. 50 tysięcy za rekordową frekwencję w wyborach. Nowy pomysł w kontrze do "Bitwy o wozy"
2. Biedronka obniża od dzisiaj ceny. Już wiemy, co kupisz taniej

Wypadek autobusu

Jak informowaliśmy na wawainfo.pl, po godzinie 12 doszło do poważnego wypadku na trasie S8. Autobus linii 186 spadł z Mostu Grota-Roweckiego na Wisłostradę. Rannych zostało 20 osób. Potwierdzona jest jedna osoba śmiertelna. Zobacz naszą galerię zdjęć.

Ogromne zadymienie w centrum Warszawy. Ogień trawi auto na parkinguOgromne zadymienie w centrum Warszawy. Ogień trawi auto na parkinguCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny program
  2. Mieli walczyć "na niby". Jeden z zawodników doznał koszmarnej kontuzji, nagranie dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  3. Jak wyglądały wybory prezydenckie w Warszawie? (galeria z waszych zdjęć)
  4. Samolot spadł na ziemię w pobliżu lotniska. Maszyna rozbiła się w lesie w Warszawie
  5. Fala wezbraniowa nad Wislą w Warszawie. Woda zalała popularne schodki i plażę
  6. Polskę nagle obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje artysta Piwnicy pod Baranami, wielka strata
Pilny komunikat policji w sprawie noszenia maseczek. Naloty i masowe kontrole w sklepach to fake newsPilny komunikat policji w sprawie noszenia maseczek. Naloty i masowe kontrole w sklepach to fake newsCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News