Zapraszamy na konferencję "Wybrane aktualne zmiany w prawie gospodarczym oraz cyfryzacja spółek i innych organizacji - prawo a nowe technologie"

Autor Kamil Matuszak - 19 Lutego 2021
konferencja onlineŹródło: wzuw.pl

Już 11 marca od godziny 10:00 odbywać będzie się wirtualna konferencja "Wybrane aktualne zmiany w prawie gospodarczym oraz cyfryzacja spółek i innych organizacji - prawo a nowe technologie", która organizowana jest przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Fundację Na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Międzynarodowe Centrum Zarządzania Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacja Na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają na konferencję, która odbywać będzie się 11 marca 2021, w godzinach 10:00-12:00.

Odbędzie się ona pod tytułem "Wybrane aktualne zmiany w prawie gospodarczym oraz cyfryzacja spółek i innych organizacji - prawo a nowe technologie" i zawierać będzie dyskusje ekspertów biznesowych i przedstawicieli środowiska naukowego na temat aktualnych zmian w prawie gospodarczym.

W szczególności zajmie się zasadami udziału w formalnych zgromadzeniach z wykorzystaniem nowych technologii, organizacji głosowań, rejestracji przebiegu spotkań, zawierania umów w formie elektronicznej, przepisów dotyczących prostej spółki akcyjnej, dematerializacji akcji, wybranych zmian opodatkowania i cyberbezpieczeństwa.

Dyskusję moderować będzie doc. dr Robert Pietrusiński z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a w panelu brać będą udział: Prof. dr hab. Igor Postuła z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Paweł Wachelka z Intertrading Systems Technology, Doc. dr Piotr Sokół z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Ludwik Sobolewski, specjalista rynku papierów wartościowych.

Samochód TVP wjechał w protestujących. Interweniował poseł, policja ukarała sprawcęSamochód TVP wjechał w protestujących. Interweniował poseł, policja ukarała sprawcęCzytaj dalej

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do radców prawnych,notariuszy,założycieli start-upów, przedsiębiorców, prawników korporacyjnych, notariuszy, przedstawicieli instytucji finansowych, funduszy inwestycyjnych, pracowników biur zarządów i rad nadzorczych zainteresowanych założeniem prostej spółki akcyjnej.

Udział w konferencji może przynieść wiele korzyści równieżinwestorom instytucjonalnym w postaci banków inwestycyjnych, domów maklerskich, towarzystw i funduszy inwestycyjnych itd. oraz inwestorom indywidualnym, instytutom naukowym, dziennikarzom i innym osobom zainteresowanym zmianami w przepisach.

W konferencji każdy może wziąć udział - wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem strony www.wzuw.pl lub przez przesłanie zgłoszenia mailowo na adres manager@agencjacity.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, informacja prasowa
zdjęcie główne: wzuw.pl

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News