Kompletnie nietrzeźwe dziecko jechało autobusem w Warszawie. Chłopiec ledwo stał na nogach

Autor Mateusz Dolak - 12 Lutego 2020
Pijany 13-latek jechał autobusemŹródło: straż miejska

Pijany chłopiec podróżował autobusem w Wawrze. 13-latek ledwo stał na nogach. Na ostatnim przystanku kierowca przekazał go w ręce strażników miejskich.

13-latek chwiał się

We wtorek około godziny 20 strażnicy patrolowali okolice pętli autobusowej przy ulicy Płowieckiej. Kiedy na przystanek podjechał autobus, zobaczyli że z pojazdu wysiada kierowca, który wyprowadza chwiejące się dziecko.

- Funkcjonariusze podjęli interwencję. Chłopak z trudem stał o własnych siłach, czuć było od niego alkohol. Nie umiał powiedzieć, gdzie się znajduje. Pamiętał tylko, że alkohol pił z jakimś kolegą na Grochowie - relacjonuje Jerzy Jabraszko ze stołecznej straży miejskiej.

Nastolatkowie spod Złotych Tarasów chwalą się ubraniami w internecie. Mają na sobie tysiące złotychNastolatkowie spod Złotych Tarasów chwalą się ubraniami w internecie. Mają na sobie tysiące złotychCzytaj dalej

Miał 13 lat

Okazało się, że chłopiec miał dopiero 13 lat. Na miejsce wezwano patrol policji, któremu przekazano nastolatka. Policjanci przekazali go rodzicom. Sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny. Nie wiadomo w jaki sposób dostał alkohol. Za sprzedaż napojów wysokoprocentowych nieletnim grozi kara grzywny i utrata koncesji.

Gradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachGradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Zdjęcie powyżej jest ilustracyjne i nie pochodzi z miejsca zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wysiadł z auta, uderzał do utraty przytomności. Policja szuka sprawcy pobicia w Piasecznie
  2. Awantura na Woli. Mężczyzna okupował klatkę schodową
  3. "Mówi Wiktoria, mam 11-lat. Nasza babcia wyszła i do tej pory nie wróciła"
  4. Pijany Ukrainiec jechał na czołówkę. BMW z impetem uderzyło w dacię
  5. Zmiany w przystankach przy Dolinie Służewieckiej. Będzie bliżej do autobusu
  6. Podejrzenie koronawirusa w Markach. Są wyniki badań pacjentów

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News