Kobiety zaatakowały policjantkę. Ogromna awantura, ranna 33-latka

Autor Alicja Guz - 20 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: KPP w Wyszkowie

Do ulicznej awantury doszło w nocy z czwartku na piątek w Wyszkowie. Policjanci dostali zgłoszenie o szarpaninie między trzema kobietami, która zakończyła się pobiciem i zranieniem jednej z nich. W zdarzeniu poszkodowana została również policjantka udzielająca pomocy rannej. Zatrzymane zostały cztery osoby w wieku 24-30 lat. Wszyscy byli pijani.

Brutalna szarpanina w Wyszkowie

W nocy z czwartku na piątek między trzema kobietami doszło do ulicznej szarpaniny w Wyszkowie. - Przybyli na miejsce funkcjonariusze zauważyli bijące się kobiety, z których jedna z nich ma rany na twarzy i krwawi. Natomiast będący w gronie awanturniczek mężczyzna trzyma nóż w ręku - poinformował podkom. Damian Wroczyński z wyszkowskiej policji.

Dzisiaj grzeje:
1. Ważna decyzja MON. Trasa S8 zmieni nazwę, będzie bardzo historyczna
2. Kapitalny dodatek do emerytury. Świadczenie może być wyższe nawet o 2 tys. zł

Kobieta zaatakowała policjantkę

Przybyli na miejsce policjanci natychmiast podjęli interwencję i udzielili pomocy przedmedycznej krwawiącej kobiecie, która straciła przytomność. - W trakcie zaopatrywania ran pokrzywdzonej do policjantów podeszła 26-letnia agresorka i kopnęła w twarz policjantkę - poinformował podkom. Damian Wroczyński. Początkowo nikt nie przyznawał się do pobicia i ranienia kobiety. - Rozpytany na okoliczność posiadania noża 30-letni wyszkowianin oświadczył, że zakrwawione narzędzie jest mu potrzebne, ponieważ idzie na grzyby. A była godzina 1:30 w nocy - wytłumaczył podkom. Damian Wroczyński.

Monika Jaruzelska ujawniła swój majątek. Stołeczna radna jest milionerkąMonika Jaruzelska ujawniła swój majątek. Stołeczna radna jest milionerkąCzytaj dalej

Cztery osoby zatrzymane

Funkcjonariusze wyszkowskiej policji zatrzymali cztery osoby w wieku 24-30 lat. Jak podała policja, wszyscy są mieszkańcami Wyszkowa i wcześniej razem pili alkohol. O co poszło w awanturze, nie wiadomo. Wyjaśniają to śledczy.

Zatrzymane kobiety usłyszały zarzuty

Prokurator przedstawił zarzuty trzem kobietom. - 26-latka, która kopnęła policjantkę, usłyszała zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego i grozi jej do 3 lat więzienia. 24-letnia awanturniczka usłyszała zarzut pobicia mieszkanki Wyszkowa przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, powodując tym samym uszkodzenie ciała u 33-latki. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Natomiast pomagająca w pobiciu 28-latka usłyszała zarzut współudziału w pobiciu i musi liczyć się z 3-letnim więzieniem - wyjaśnił podkom. Damian Wroczyński. Co więcej, prokurator wobec trzech osób zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, a także zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się ze świadkami zdarzenia.

Niebo nagle zrobiło się czarne. Potężna burza nadchodzi do WarszawyNiebo nagle zrobiło się czarne. Potężna burza nadchodzi do WarszawyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Syn Jacka Kurskiego zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam 9 lat". Zatrważające doniesienia Gazety Wyborczej, śledztwa dwukrotnie umarzano
  2. Idealna okazja, aby zostać Batmanem. Niecodzienna aukcja samochodów
  3. Wyjątkowy "sekretny koncert" nad Wisłą. Artysta zaskoczył wszystkich
  4. W środku były wystraszone dzieci. Osiem osób utknęło w windzie
  5. Porażające zachowanie kobiety w autobusie. Wszystko się nagrało [wideo]
  6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Śmierć przyszła nieubłaganie, nie żyje zasłużony Polak
Nowy grób Kory. Jego widok zapiera dechNowy grób Kory. Jego widok zapiera dechCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News