Porażające odkrycie podczas ocieplania bloku. Robotnicy znaleźli ciało kobiety w mieszkaniu na 9 piętrze

Autor Karolina Kraushar - 9 Lipca 2020
karetkaŹródło: Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim, PL, EU, CC, Praca Własna

Ekipa budowlana odkryła zwłoki kobiety. Mieszkająca na 9 piętrze w bloku przy ulicy Gagarina w Radomiu kobieta najprawdopodobniej mogła nie żyć już od ponad roku. Do wnętrza mieszkania, które było zamknięte, policji i prokuraturze pomogła dostać się straż pożarna. Śledczy z Radomia wszczęli postępowanie w tej sprawie.

Zwłoki kobiety w mieszkaniu na 9 piętrze

W środę po południu odkryto zwłoki 75-letniej kobiety. O znajdującym się w mieszkaniu na 9 piętrze w bloku ciele kobiety poinformowali pracownicy budowlani, którzy zajmowali się ocieplaniem budynku. Jak przekazała w rozmowie z Wawanfo.pl Beata Galas, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Radomiu mieszkanie było zamknięte, a w dostaniu się do niego policji i prokuraturze pomogła straż pożarna.

Dzisiaj grzeje:
1. Bródno 1000 lat temu. Rekonstrukcja 3D zapiera dech w piersiach
2. Stanął przed sądem, bo puścił bąka. Bezprecedensowy proces we Wrocławiu

Stacje metra były zamknięte

Ciało kobiety zostało skierowane na sekcję zwłok

Kiedy do mieszkania wkroczyły służby, ciało martwej kobiety znajdowało się na łóżku i było przykryte kołdrą. Wstępne oględziny wykazały, że stopień rozkładu ciała jest znaczący, najprawdopodobniej kobieta od około roku nie była widziana na zewnątrz, a jej rodzina przebywa na stałe za granicą .- Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci prowadzi - powiedziała Beata Galas z prokuratury w Radomiu. - Obecnie nie wiemy kiedy i z jakich przyczyn nastąpił zgon kobiety, dlatego zostanie przeprowadzona sekcja zwłok - dodała Galas.

Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła awantura w studiu Polsatu. Prowadzący rozdzielali gości, zadziwiające sceny
  2. Joanna Jędrzejczyk w bikini. Wojowniczka pokazała gorące zdjęcie z sauny (FOTO)
  3. IMGW ostrzega, burze ponownie wrócą nad Mazowsze. Znów będzie niebezpiecznie
  4. GIS wycofuje kolejny produkt. Groźna bakteria w hamburgerach
  5. Policja apeluje o pomoc, sytuacja jest poważna. Zaginął 85-letni mężczyzna. Widziałeś go?
  6. Samolot runął na ziemię w południowej Polsce. Przerażające zdjęcia z miejsca wypadku
Nowe ognisko koronawirusa na Mazowszu. Nie żyje ksiądzNowe ognisko koronawirusa na Mazowszu. Nie żyje ksiądzCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News