Liczyła się każda minuta, kierowca BMW aż zadzwonił po policję. Kobieta zaczęła rodzić w aucie

Autor - 13 Września 2020
Kobieta zaczęła rodzić w aucieŹródło: Policja Warszawa

Kobieta zaczęła rodzić w aucie. Do niecodziennego zdarzenia doszło kilka dni temu w Warszawie. Mundurowi z Rembertowa pilotowali samochód z rodząca kobietą do szpitala na Ochocie. Po funkcjonariuszy zadzwonił mąż kobiety. Wszystko działo się błyskawicznie, nie było ani chwili do stracenia.

Kobieta zaczęła rodzić w aucie

"Kobieta zaczęła rodzić w aucie". Te słowa usłyszeli od radiooperatora patrolujący Rembertów st. post. Karolina Borysiuk oraz st. sierż. Jakub Walaszczyk. Przyszła matka wraz z mężem poruszała się BMW z Wesołej w kierunku Ochoty. Nie było ani chwili do stracenia, mężczyzna poprosił mundurowych, aby pomogli mu jak najszybciej dotrzeć do placówki medycznej.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagle przerwano lekcje. Wielka ewakuacja w szkole, 800 uczniów wybiegło z placówki

2. Rząd będzie majstrował przy przepisach związanych z wymiarem czasu pracy. Zmiany niedługo

Sytuacja była poważna

- Policjanci natychmiast udali się we wskazanym kierunku, po chwili zauważyli pojazd, z którego kierowca wychylał się przez okno i krzyczał, że to on wezwał pomoc - poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak z policji w Rembertowie. Sytuacja była bardzo poważna, przyszły ojciec obawiał się, że nie zdąży dotrzeć do szpitala, ponieważ poród już się rozpoczął.

Błyskawiczna akcja policji

Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania i powiadomili oficera dyżurnego o zaistniałej sytuacji. - Zachowując wszelkie środki ostrożności, przy użyciu sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych, bezpiecznie pilotowali samochód do szpitala - wyjaśniła nadkom. Joanna Węgrzyniak. Dzięki akcji policjantów kobieta błyskawicznej znalazła się pod opieką specjalistów.

Tragedia w pociągu. Mężczyzna nagle wyjął nóż. Ranny policjantTragedia w pociągu. Mężczyzna nagle wyjął nóż. Ranny policjantCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie udało się pokonać ciężkiej choroby. Po długiej walce zmarła Katarzyna Lipowiec
  2. "W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?
  3. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  4. Zadzwoniła do córki, pożegnała i skoczyła do Wisły. Porażająca akcja służb w Warszawie
  5. Najbardziej pożądany adres w stolicy. Kuba Błaszczykowski kupił trzy apartamenty przy Złotej 44
  6. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba
Jeździsz metrem? Mocno się zdziwisz, kiedy zobaczysz jak zmieniła się jedna ze stacjiJeździsz metrem? Mocno się zdziwisz, kiedy zobaczysz jak zmieniła się jedna ze stacjiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News