"Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu

Autor Mateusz Dolak - 20 Marca 2020
Wypadek w TarczynieŹródło: czytelniczka

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej numer 7 pomiędzy Warszawą a Radomiem. Nie żyje kobieta pochodzenia azjatyckiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód którym podróżowała wjechał pod ciężarówkę.

Wypadek w Tarczynie

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło w miejscowości Tarczyn. - Jezdnia jest zablokowana. Wyznaczono objazd drogami lokalnymi - czytamy w komunikacie GDDKiA. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. - Do wypadku doszło około godziny 12. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca renault wyjeżdżała z ulicy Warszawskiej i wjechała pod ciężarówkę jadącą z Warszawy w kierunku Radomia - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Utrudnienia do 15

Kobieta zginęła na miejscu, bo samochód ciężarowy uderzył w bok samochodu od strony kierowcy. Ofiara prawdopodobnie pochodzi z Azji. Kierowca cięzarówki był trzeźwy. - Należy spodziewać się utrudnień. Pojazdy jadące w kierunku Radomia kierujemy objazdem przez Tarczyn - podsumował Sawicki. GDDKiA ostrzega, że droga może być zablokowana do godziny 15.

Tragedia pod Warszawą, cały dom płonął. Dwie osoby nie żyjąTragedia pod Warszawą, cały dom płonął. Dwie osoby nie żyjąCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  3. Wypadek w metrze. Mężczyzna pod pociągiem, cztery stacje zostały zamknięte
  4. Koronawirus w Polsce. Nie żyje 27-letnia kobieta. To już szósta ofiara
  5. Centralny Szpital Kliniczny na Banacha zamknięty. Pracownik zarażony koronawirusem, sytuacja jest poważna
  6. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje
Ogromny pożar pod Warszawą. Kłęby dymu widać z centrum stolicy, Na miejscu kilkudziesięciu strażaków, sytuacja jest poważnaOgromny pożar pod Warszawą. Kłęby dymu widać z centrum stolicy, Na miejscu kilkudziesięciu strażaków, sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News