Kobieta nagle upuściła dziecko na chodnik. Porażające, była kompletnie nietrzeźwa

Autor Aleksandra Olbryt - 22 Września 2020
kobietaŹródło: policja.pl

Kobieta przyjechała do sklepu z dwuletnim maleństwem. Była kompletnie pijana. Jej zachowanie wydało się podejrzane innemu klientowi marketu, który zaniepokojony wyszedł za nią i stał się świadkiem sytuacji, która wzbudza oburzenie. Teraz sprawą zajmuje się prokuratura.

Kobieta prowadziła samochód pijana. Obok jechało małe dziecko

Kobieta, znajdując się pod wpływem alkoholu, zabrała ze sobą dwuletnie dziecko i pojechała do sklepu. Mazowiecka Policja poinformowała, że w piątek 18 września w Sochaczewie doszło do tak zwanego "obywatelskiego zatrzymania". - Kobieta swoim wyglądem i zachowaniem zwróciła uwagę 29-letniego mężczyzny, który zaobserwował ją już w markecie, a następnie zaniepokojony wyszedł za nią ze sklepu i widział, jak podczas otwierania drzwi do samochodu upuściła chłopca – przekazała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, mł. asp. Agnieszka Dzik.

Dzisiaj grzeje:
1. Dramat w parafii w Sokołowie Podlaskim. Młody ksiądz powiesił się na plebanii
2. Już 1 stycznia wejdzie w życie nowa opłata. Od wysokości rachunków zrobi ci się niedobrze
3. 14-letni Wiktor rzucił się pod metro. Matka chłopca przerwała milczenie. Historia wywołuje płacz i łzy

Całodobowy ginekolog bez klauzuli sumienia. Warszawa udostępnia gabinety dla kobietCałodobowy ginekolog bez klauzuli sumienia. Warszawa udostępnia gabinety dla kobietCzytaj dalej

Odpowiedzialna postawa 29-latka

Mężczyzna, który był świadkiem sytuacji i bacznie obserwował postępowanie kobiety od momentu, gdy zobaczył ją w sklepie, nie pozwolił kobiecie odjechać i wezwał policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, matka dwuletniego chłopca została poddana badaniu pod kątem obecności alkoholu w organizmie. Wykazało ono prawie 3,5 promila. Policjanci wezwali na miejsce ojca dziecka i karetkę pogotowia. Lekarz po badaniu nie stwierdził obrażeń u chłopca. Dziecko natychmiast trafiło pod opiekę taty.

Sprawą zajmie się prokuratura

35-latka z Teresina została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiała, usłyszała zarzuty. Dotyczyły one kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i narażenia dziecka na utratę zdrowia i życia. Kobieta przyznała się do popełnionych przestępstw. Sprawą zajmie się teraz prokuratura, a następnie sąd. Agnieszka Dzik, oficer prasowy KPP w Sochaczewie, poinformowała, że w poniedziałek policjanci przekazali także materiały w sprawie 35-latki do sądu rodzinnego i ośrodka pomocy społecznej.

Ojciec zapomniał dzieci z pociągu. Na jaw wyszły nowe fakty. Policja oficjalnie potwierdziłaOjciec zapomniał dzieci z pociągu. Na jaw wyszły nowe fakty. Policja oficjalnie potwierdziłaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przykre wieści z samego rana, wszyscy do końca o niego walczyli. Nie żyje żyje Rafał
  2. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  3. Z ostatniej chwili: autobus staranował siedem samochodów. Ranne dziecko, ogromne utrudnienia
  4. Prognozy nie pozostawiają złudzeń, za chwilę będzie gorąco jak w środku lata. W Polskę uderzy zwrotnikowy żar
  5. Pilne: uczniowie jutro nie pójdą do szkoły. Dyrekcja przed chwilą potwierdziła. Zajęć w SP nr 5 w Ząbkach nie będzie
  6. Ziemkiewicz odkrywa prawdziwą twarz TVP Info. Nie chodzi o fake newsy, tylko cenzurę
Młodzi mężczyźni nie mieli szans, auto stanęło w ogniu. Spłonęli żywcemMłodzi mężczyźni nie mieli szans, auto stanęło w ogniu. Spłonęli żywcemCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News