Tragedia w Warszawie. Nastolatka spadła z dachu wieżowca. Nie żyje

Autor - 14 Czerwca 2020
Kobieta spadła z wieżowcaŹródło: Facebook, Michał Gołąbek

W sobotę (13.06) wieczorem na Woli znaleziono ciało 13-letniej dziewczyny. Kobieta prawdopodobnie spadła z dachu opuszczonego budynku, który należał do szkoły wyższej, która znajduje się w likwidacji.

Młoda kobieta nie żyje

W sobotę (13.06) wieczorem przy skrzyżowaniu ul. Wolskiej i ul. Skierniewickiej znaleziono ciało młodej kobiety. Policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie około godziny 19. - Ofiarą jest kobieta. Śledztwo wyjaśni okoliczności jej śmierci - przekazał Tomasz Oleszczuk ze stołecznej policji. Ofiarą jest prawdopodobnie 13-letnia dziewczyna, która spadła z dachu opuszczonego budynku należącego wcześniej do prywatnej szkoły wyższej Almamer. Po zaprzestaniu użytkowania budynku jego dach stał się popularnym miejscem wśród osób szukających wrażeń lub okazji do podziwiania widoków miasta z dużej wysokości. Miejsce "Almamer - dach" przy ul. Wolskiej 43 figuruje nawet w Mapach Google i doczekało się 17 recenzji.

Uwaga. Nadciągają ogromne upały. Termometry pokażą rekordowe wartościUwaga. Nadciągają ogromne upały. Termometry pokażą rekordowe wartościCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska aktorka obraźliwie i kontrowersyjnie do Andrzeja Dudy. Puściły jej nerwy, bo boi się, że jest do "odstrzału"
  2. Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)
  3. Zaskakująca deklaracja prezydenta Warszawy. Na antenie Polsatu powiedział co będzie z ulicą Lecha Kaczyńskiego
  4. Mazowsze w czołówce nowych zakażeń koronawirusem. Kilkanaście nowych przypadków w Warszawie
  5. Andrzej Duda w trasie. Auto SOP uderzyło w pojazd z rodziną z dziećmi
  6. Niestety, Kasia Cichopek i jej mąż potwierdzili, nie ma już szans na powrót. Zakończyli wspólną przygodę, teraz chcą się zająć swoim życiem. Nie wezmą udziału w "Tańcu z gwiazdami"
Porażające odkrycie w sortowni odpadów. Nie żyje noworodek, ciało przyjechało ze śmieciamiPorażające odkrycie w sortowni odpadów. Nie żyje noworodek, ciało przyjechało ze śmieciamiCzytaj dalej

Następny artykuł