Kobieta spacerowała po balustradzie na siódmym piętrze. Ledwo stała na nogach

Autor Karolina Kraushar - 26 Czerwca 2020
Kobieta spacerowała po balustradzie balkonowejŹródło: Straz Miejska

Niecodzienne zgłoszenie otrzymali stołeczni strażnicy miejscy z III oddziału terenowego. W nocy z poniedziałku na wtorek po balustradzie balkonowej na siódmym piętrze w budynku na warszawskim Ursusie spacerowała kobieta. Okazało się, że była pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miała ponad 3,5 promila.

Kobieta spacerowała po balustradzie balkonowej

W nocy z 22 na 23 czerwca do dyżurnego straży miejskiej wpłynęło zawiadomienie od zespołu ratownictwa medycznego. Wynikało z niego, że po balustradzie balkonu na siódmym piętrze przy ulicy Skoroszewskiej spacerowała kobieta. Strażnicy niezwłocznie podjęli interwencję. Kiedy jednak dotarli pod wskazany adres nie zauważyli, aby ktokolwiek przebywał na balkonie.

Dzisiaj grzeje:
1. Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu
2. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał

Kobieta nie wiedziała dlaczego to zrobiła

Funkcjonariusze postanowili dokładnie sprawdzić czy faktycznie mogło dojść do zdarzenia, o którym poinformowali ich ratownicy. Gdy mundurowi weszli do klatki schodowej budynku zauważyli młodą kobietę, która bełkocząc zataczała się. Podczas rozmowy ze strażnikami kobieta przyznała, że spacerowała po barierce balkonu. Zapytana przez funkcjonariuszy dlaczego zachowała się nieodpowiedzialnie i naraziła swoje życie i zdrowie przyznała, że nie jest w stanie wytłumaczyć motywów swojego postępowania.

Miała ponad 3,5 promila

Strażnicy zawiadomili o sytuacji policjantów. Kobieta została poddana badaniu na obecność alkoholu. Okazało się miała ponad 3,5 promila. Jak ustalili mundurowi w mieszkaniu, w którym przebywał nie było nikogo kto mógłby się zająć nietrzeźwą kobietą. W trosce o zdrowie i życie nieodpowiedzialnej kobiety funkcjonariusze postanowili przewieźć ją do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

Porażające. Chciał zrobić krzywdę kobiecie sekatorem. Na jaw wyszły wstrząsające faktyPorażające. Chciał zrobić krzywdę kobiecie sekatorem. Na jaw wyszły wstrząsające faktyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Wybory prezydenckie 2020. Na kogo głosować? Lista kandydatów
  4. Strażacy przecięli już autobus. Jedna część usunięta z drogi. Akcja nadal trwa
  5. Nastolatek zdewastował radiowóz. Czuje się bezkarny, "bo ma bogatego ojca"
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło
Autobus spadł z wiaduktu. Kim była osoba, która zginęła w tragedii?Autobus spadł z wiaduktu. Kim była osoba, która zginęła w tragedii?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News