Kobieta nagle osunęła się na chodnik. Akcja ratunkowa na środku ulicy

Autor Julian Bakuła - 4 Czerwca 2020
Akcja ratunkowa na TargówkuŹródło: Pixabay

Policjant oraz żołnierz żandarmerii uratowali życie kobiecie na Targówku. Kobieta osunęła się z wózka inwalidzkiego na ziemię. Funkcjonariusze podjęli reanimację i czuwali nad jej stanem do momentu przybycia służb medycznych.

Kobieta osunęła się na chodnik

Policja poinformowała w środę (03.06), że kilka dni temu policjant z Oddziału Prewencyjnego oraz żołnierz Żandarmerii Wojskowej wykazali się wspaniałą postawą, gdy prowadzili patrol na osiedlu Bródno. W pewnym momencie ujrzeli, jak kobieta siedząca w wózku inwalidzkim osuwa się na chodnik. Zorientowali się, że straciła przytomność i natychmiast wezwali karetkę. Zanim jednak przyjechało pogotowie ratunkowe, z miejsca sami przystąpili do udzielenia kobiecie pierwszej pomocy, czym prawdopodobnie uratowali jej życie. - Funkcjonariusze udrożnili drogi oddechowe nieprzytomnej kobiety i rozpoczęli masaż serca. Wykonana resuscytacja krążeniowo-oddechowa pozwoliła na przywrócenie czynności życiowych 48-latki - relacjonuje sierż. szt. Irmina Sulich z KRP VI. Po przyjechaniu karetki na miejsce, kobieta została przewieziona do szpitala. Szybka reakcja funkcjonariuszy i podjęta przez nich skuteczna reanimacja dowodzą ich zaangażowania i profesjonalizmu.

Wynajmują mieszkania za tysiące, żyją z grzybem. Nie mogą rozwiązać umowy najmuWynajmują mieszkania za tysiące, żyją z grzybem. Nie mogą rozwiązać umowy najmuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Wypadek na torach. Duże opóźnienia w kursowaniu pociągów
  4. Przed chwilą podano oficjalną datę wyborów prezydenckich. Kiedy pójdziemy do urn?
  5. Zmiany w parafiach w Warszawie i na Mazowszu. Archidiecezja właśnie wydała komunikat
  6. Zadziwiający wyciek z najbliższego otoczenia Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej robi się gorąco

Wypadek na torach. Duże opóźnienia w kursowaniu pociągówWypadek na torach. Duże opóźnienia w kursowaniu pociągówCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News