Rodzice nie zdążyli do szpitala. Kobieta urodziła dziecko w aucie na ruchliwej drodze

Autor Alicja Guz - 30 Czerwca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Pixabay

Do niecodziennego zdarzenia doszło na Wybrzeżu Kościuszkowskim. Ciężarna kobieta urodziła dziecko w samochodzie. Młodzi rodzice poprosili o pomoc funkcjonariuszy policji, którzy w okolicy prowadzili swoje czynności służbowe. Policjanci wezwali pogotowie ratunkowe i czuwali przy kobiecie oraz jej dziecku aż do przyjazdu karetki.

Cud narodzin

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce na Wybrzeżu Kościuszkowskim. Ciężarna kobieta urodziła dziecko w samochodzie. Świeżo upieczeni rodzice zwrócili się o pomoc do policjantów, którzy w okolicy wykonywali swoje czynności służbowe. - Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej w okolicy ulicy Karowej prowadzili swoje czynności. Podjechała do nich para samochodem osobowym, w którym już kobieta zdążyła urodzić dziecko - opowiada mł. asp. Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

Dzisiaj grzeje:
1. Wybory 2020. Trzaskowski wygrał w trzech powiatach i Warszawie. Reszta Mazowsza głosowała na Dudę
2. 5 tys. zł do wzięcia. Dziś rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekać

Policjanci spisali się na medal

Policjanci bez wahania udzielili pomocy potrzebującej parze. - Rola policjantów ograniczyła się tutaj do powiadomienia pogotowia i wskazania dokładnego miejsca, gdzie znajduje się ten samochód - tłumaczy mł. asp. Rafał Rutkowski. - Do czasu przyjazdu karetki wspierali jak mogli matkę oraz dziecko - dodaje policjant.

Nietrzeźwa matka zasnęła, ojciec poszedł do baru. 3,5 letnia dziewczynka została bez opiekiNietrzeźwa matka zasnęła, ojciec poszedł do baru. 3,5 letnia dziewczynka została bez opiekiCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  2. Zatrważające słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, nie zabrakło bardzo mocnego przesłania
  3. Wybory 2020. Trzaskowski wygrał w trzech powiatach i Warszawie. Reszta Mazowsza głosowała na Dudę
  4. Nietrzeźwa matka zasnęła, ojciec poszedł do baru. 3,5-letnia dziewczynka została bez opieki
  5. Dopiero teraz ujrzały światło dzienne. Poruszające zdjęcia z akcji strażaków po tragedii w Warszawie
  6. Najsmutniejsze możliwe doniesienia z Polski. Nie żyje dwójka malutkich dzieci, tragiczna śmierć
Jak głosowali sąsiedzi Rafała Trzaskowskiego? Są wyniki podane przez PKWJak głosowali sąsiedzi Rafała Trzaskowskiego? Są wyniki podane przez PKWCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News