Kobieta była w ogromnym niebezpieczeństwie. Ledwo stała na nogach

Autor - 25 Sierpnia 2020
Pszczoła użądliła kobietęŹródło: Wikipedia, By Dawid Skalec, CC BY-SA 4.0,

Kobieta zawdzięcza życie dwóm funkcjonariuszom z wydziału ruchu drogowego w Sokołowie Podlaskim. Podkom. Łukasz Mątkiewicz oraz sierż. Kamil Krasnodębski błyskawicznie zareagowali, kiedy dostrzegli jak trzymająca się za barierkę kobieta ledwie stała na nogach. Z minuty na minutę czuła się coraz gorzej.

Kobieta została użądlona

Kobieta trzymała się barierki przy samej krawędzi jezdni. Zauważyli ją funkcjonariusze patrolujący ulice Piłsudskiego. Była bardzo osłabiona i słaniała się na nogach, co nie umknęło uwadze policjantów, którzy nie zwlekając, ruszyli jej z pomocą.

Dzisiaj grzeje:
1. Uważajcie na swoje dzieci. Przed chwilą wydano pilne ostrzeżenie. Skutki mogą być tragiczne
2. Nadchodzą duże zmiany w przepisach o odpadach. Segregacja zmieni się nie do poznania

Z kobietą było coraz gorzej

- Stan kobiety pogarszał się z minuty na minutę. Nie mogła utrzymać równowagi oraz zaczęła mieć problemy z oddychaniem - wyjaśnia mł. asp. Dominika Ślepowrońska z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim. Funkcjonariusze niezwłocznie udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy i przetransportowali ją radiowozem do szpitala. Okazało się, że fatalny stan kobiety spowodowało użądlenie pszczoły.

Kobieta doznała wstrząsu anafilaktycznego

Fachowa i błyskawiczna pomoc policjantów uratowała życie mieszkance Sokołowa Podlaskiego. Jak się okazało, kobieta dostała wstrząsu anafilaktycznego i bez natychmiastowej pomocy sytuacja mogłaby skończyć się dla niej tragicznie. - 53-latka znajduje się w tej chwili w szpitalu gdzie wraca do zdrowia - przekazała mł. asp. Dominika Ślepowrońska.

Rafał Trzaskowski powiedział, kiedy powstanie ulica Lecha Kaczyńskiego w WarszawieRafał Trzaskowski powiedział, kiedy powstanie ulica Lecha Kaczyńskiego w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczny spot TVP oburzył nauczycieli z całej Polski. Przedstawia wizję szkoły i utopii, która nigdy nie istniała
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
  4. Z ostaniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez cieplej wody
  5. Ogromne zmiany w Warszawie, dotyczą tysięcy osób. Koniecznie trzeba się zapoznać
  6. Sąsiadka Wałęsy nie mogła dłużej milczeć. Lech Wałęsa wolał, żeby nikt nie wiedział
Ma tylko 24 lata, właśnie trafiła do aresztu. Jest podejrzana o najgorsze, grozi jej nawet dożywocieMa tylko 24 lata, właśnie trafiła do aresztu. Jest podejrzana o najgorsze, grozi jej nawet dożywocieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News