Kobieta robiła porządek w ogródku, nagle zobaczyła podejrzanego robaka. Wezwała pomoc

Autor - 26 Sierpnia 2020
Kobieta porządkowała ogródekŹródło: Wikipedia, Srl, Praca Własna, CC

Kobieta spędzała czas na pielęgnowaniu swojego przyblokowego ogródka, kiedy nagle dostrzegła coś, co nie mogło pochodzić z polskiego ekosystemu. Między grządkami spacerował ogromny robak. Na miejscu błyskawicznie pojawił się Ekopatrol, który wyswobodził kobietę z obecności nieproszonego gościa.

Kobieta porządkowała ogródek

Kobieta w czasie weekendu postanowiła zadbać o swój przyblokowy ogródek i zrobić w nim małe porządki. Nagle podczas pracy dostrzegła ogromnego robaka, który w żaden sposób nie przypominał naszego rodzimego robactwa, szczególnie ze względu na imponujące rozmiary.

robak

Dzisiaj grzeje:
1. Uważajcie na swoje dzieci. Przed chwilą wydano pilne ostrzeżenie. Skutki mogą być tragiczne
2. Niebywałe odkrycie w Chinach. Naukowcy po prostu oniemieli

Kobieta poinformowała Ekopatrol

Nie zwlekając, kobieta wykręciła numer do dyżurnego straży miejskiej i zawiadomiła o sprawie strażników z Ekopatrolu. Wezwanie przyjęła strażniczka i strażnik, którzy po dotarciu pod wskazany adres, spokojnie odłowili ogromnego robaka z przyblokowego ogródka i uspokoili zaniepokojoną niecodziennym zdarzeniem kobietę.

Robak z Madagaskaru

Jak się później okazało, nieproszony gość w ogródku, rzeczywiście nie żyje w Polsce. Karaczan madagaskarski jest za to często hodowany w domach, ze względu na jego niecodzienne ubarwienie. Robak został zabezpieczony przez strażników i przetransportowany do Centrum CITES na terenie Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie.

Porażający wypadek. Wideo jest jeszcze bardziej wstrząsającePorażający wypadek. Wideo jest jeszcze bardziej wstrząsająceCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dariusz Piontkowski skomentował ważną kwestię dla wielu nauczycieli i uczniów. Wielu będzie wściekłych
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
  4. Z ostaniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez cieplej wody
  5. Ogromne zmiany w Warszawie, dotyczą tysięcy osób. Koniecznie trzeba się zapoznać
  6. Odłożenie na później powrotu dzieci do szkół. Poznaliśmy konkretną datę, media przekazały właśnie komunikat pochodzący z polskiej miejscowości
Koronawirus w Urzędzie. 10 osób na kwarantannie, ale placówki nie zamkniętoKoronawirus w Urzędzie. 10 osób na kwarantannie, ale placówki nie zamkniętoCzytaj dalej

Następny artykuł