Nie mogła uwierzyć, co znalazła na własnym podjeździe. Prawda okazała się niewiarygodna

Autor - 24 Sierpnia 2020
Kobieta znalazła zwierzątkoŹródło: Straż Miejska, Warszawa

Kobieta w ubiegłą sobotę znalazła koło swojego domu malutkiego oseska. Mieszkanka Mokotowa była przekonana, że na podjeździe znajdował się młody pies. Prawda była jednak inna. Na miejsce została wezwana straż miejska, która zaopiekowała się małym zwierzątkiem. I rozwikłała tożsamość malucha.

Kobieta znalazła zwierzątko

Kobieta, która w sobotę poinformowała Ekopatrol o swoim odkryciu mieszka przy ulicy Goraszewskiej. To właśnie tam, przed podjazdem znalazła, jak jej się wówczas wydawało, małego pieska. Zresztą zgłaszając sprawę strażnikom miejskim, również poinformowała ich, że w jej okolicach znajduje się bardzo młody pies.

straż

Dzisiaj grzeje:
1. Koronawirus w warszawskim przedszkolu. Coraz więcej przypadków
2. Świetne wieści dla tysięcy Polaków. ZUS szykuje kolejne ulgi

Kobietę zaskoczyły słowa mundurowych

Kiedy pod wskazanym adresem znaleźli się już strażniczka oraz strażnik przypatrzyli się maleńkiemu psu, który finalnie okazał się być młodą wiewiórką. Na szczęście malec nie miał na ciele żadnych oznak potłuczenia ani ran. Dosłownie po chwili maluszek zasnął na ciepłej dłoni strażniczki.

Zwierzątko jest bezpieczne

Mundurowi postanowili rozejrzeć się po okolicy i sprawdzić, czy w pobliżu nie znajduje się gniazdo lub dziupla, z którego mała wiewiórka mogłaby wypaść. Niestety mimo poszukiwań nie znaleziono "domu" zwierzęcia. Malec został w bezpieczny sposób przetransportowany do lecznicy lasów miejskich, gdzie otoczono go specjalistyczną opieką.

Niepokojące informacje zza wschodniej granicy. Znana polityk zarażona koronawirusemNiepokojące informacje zza wschodniej granicy. Znana polityk zarażona koronawirusemCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zadziwiające sceny w TVP, decyzję miał podjąć Jarosław Kaczyński. Jacek Kurski dostał pilne "polecenie"?
  2. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi
  3. Ogromna zmiana w Polsce już dziś. Odczują ją wszyscy
  4. Kompletny chaos w Polsce, nie wiadomo co robić. Zacznie się już 1 września
  5. Centrum Warszawy można nie poznać. Niektórzy będą zdumieni
  6. Nagła wiadomość z samego rana. Rozpoczęcie nauki przesunięte, poznaliśmy nową datę, kiedy dzieci pójdą do szkoły w polskiej miejscowości
Trzeba będzie zapłacić nawet miliony złotych kary. Minister chce bardzo poważnych zmianTrzeba będzie zapłacić nawet miliony złotych kary. Minister chce bardzo poważnych zmianCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News