Nie mogła oddychać, liczyła się każda sekunda. Powód wielu może zaskoczyć

Autor - 24 Sierpnia 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: policja.pl

Kobieta może mówić o wielkim szczęściu. Policjanci z Sokołowa Podlaskiego uratowali jej życie po tym, jak użądliła ją pszczoła. Okazało się, że 53-letnia kobieta doznała szoku anafilaktycznego. Bez natychmiastowej pomocy mogło dojść do tragedii.

Kobietę użądliła pszczoła

Kobieta miała dużo szczęścia. W niedzielny poranek policjanci z Sokoła Podlaskiego patrolowali ulicę Piłsudskiego w tym mieście. Wówczas przy krawędzi jezdni zauważyli 53-letnią kobietę trzymającą się barierki. - Kobieta była osłabiona i słaniała się na nogach. Policjanci natychmiast podjechali do niej radiowozem. Jak się okazało, kobietę użądliła pszczoła. Stan kobiety pogarszał się z minuty na minutę. Nie mogła utrzymać równowagi oraz zaczęła mieć problemy z oddychaniem - opowiedziała mł. asp. Dominika Ślepowrońska.

Dzisiaj grzeje:
1. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
2. Urzędnicy ruszają na łowy. Już teraz wiadomo, że posypią się srogie kary na nieuczciwych

Natychmiastowa pomoc uratowała życie kobiecie

- Policjanci udzielili kobiecie natychmiastowej pomocy i przewieźli radiowozem kobietę do szpitala - poinformowała mł. asp. Dominika Ślepowrońska. - Lekarz dyżurny, w rozmowie z mundurowymi, stwierdził, że to błyskawiczna i fachowa pomoc policjantów uratowała życie mieszkanki Sokołowa Podlaskiego. Kobieta doznała wstrząsu anafilaktycznego i bez natychmiastowej pomocy mogłoby dojść do tragedii - dodała policjantka. Poszkodowana kobieta jest w szpitalu, gdzie wraca do zdrowia.

Miała zaledwie kilka godzin. Zajęły się nią siostry zakonneMiała zaledwie kilka godzin. Zajęły się nią siostry zakonneCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kuriozalne pytanie w "Milionerach" za 250 tysięcy złotych. Ciężko uwierzyć, że padło na wizji
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Pilny apel GIS i MEN. Napisali specjalny list, sprawa jest poważna
  4. Koronawirus w warszawskim przedszkolu. Coraz więcej przypadków
  5. Franciszkanin chory na COVID-19. Skierował do wiernych mocne słowa
  6. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Marek Sawicki
Oburzające, co zrobił współlokatorce. Powód wprawia w osłupienieOburzające, co zrobił współlokatorce. Powód wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News