Dantejskie sceny pod szpitalem. Kobieta błagała, by ktoś jej pomógł

Autor Alicja Guz - 22 Sierpnia 2020
kobieta, szpital w PiasecznieŹródło: Google Street View

Kobieta zaczęła rodzić na chodniku przed szpitalem św. Anny w Piasecznie. Krzyki i błaganie o pomoc usłyszała salowa, która natychmiast ruszyła do rodzącej kobiety.

Kobieta rodziła przed szpitalem

Kobieta z pewnością nie zapomni tej chwili. Jak podaje Super Express, do niecodziennego zdarzenia przed szpitalem św. Anny w Piasecznie doszło sobotę przed godziną 13. Kobieta zaczęła rodzić na chodniku przed wejściem do lecznicy. "Kobieta trzymała już główkę noworodka i krzyczała: Ratujcie moje dziecko!" informuje SE.

Dzisiaj grzeje:
1. Prawdziwa plaga zbliża się do Polski. Są ich biliony, niosą śmiertelne niebezpieczeństwo
2. Płacenie kartą nie będzie wyglądało już tak samo. UE zmieni zasady

Salowa ruszyła z pomocą

Jak podaje Super Express przeraźliwe krzyki rodzącej kobiety usłyszała salowa Beata, która na korytarzu mierzyła pacjentom temperaturę. Bez chwili zastanowienia ruszyła z pomocą kobiecie, która w rękach trzymała już główkę dziecka. W ostatniej chwili udało jej się złapać noworodka. Jak opisuje SE, chwilę później pojawił się lekarz, który zabrał dziecko do szpitala. Z kolei mieszkanka Piaseczna została przewieziona na oddział położniczy.

Szczęśliwe zakończenie historii

Zarówno kobiecie, jak i jej dziecku nic się nie stało. Po dwóch dniach mama i noworodek zostali wypisani do domu. Dzięki szybkiej reakcji salowej ta historia zakończyła się szczęśliwie. Jak pisze SE, pani Beata nie czuje się jak bohaterka: "Twierdzi, że wykonywała tylko swoje obowiązki. A to, że wszystko skończyło się happy endem, jest zasługą całego zespołu" czytamy.

Tragedia na Mazowszu, nie żyje 14-latek. Zginął na oczach ojcaTragedia na Mazowszu, nie żyje 14-latek. Zginął na oczach ojcaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdorzy zostali wyrzuceni z kultowego show grupy TVN przez kontrowersje? Nie zobaczymy ich na antenie w najbliższym czasie
  2. W niedzielę o 5:00 rozpocznie się wielka ewakuacja w Polsce. Ogromne niebezpieczeństwo
  3. Pilne ostrzeżenia w bankach. Może nie być dostępu do pieniędzy
  4. Andrzej Duda w spocie wyborczym prezydenta USA. Filmik bije rekordy popularności
  5. Porażające doniesienia z Mazowsza sprzed chwili. Trzymiesięczne niemowle zostało zakażone koronawirusem
  6. TVP przekazało tragiczne informacje. Niestety, nie żyje

Podjęto decyzję, będą dodatkowe pieniądze dla rodziców. Jest tylko jeden warunekPodjęto decyzję, będą dodatkowe pieniądze dla rodziców. Jest tylko jeden warunekCzytaj dalej

Następny artykuł