Zaniepokojony szukał jej kilka dni. Wyczerpana kobieta leżała przy torowisku

Autor Karolina Kraushar - 21 Sierpnia 2020
Kobieta leżała w rowieŹródło: Pixabay

Kobieta nie wiedziała, jak znalazła się w okolicy torów kolejowych. Leżącą w rowie zauważyli pracownicy linii kolejowej. O niecodziennej sytuacji zawiadomili strażników miejskich z Pragi- Południe. Okazało się, że kobieta była wyczerpana i głodna. Zdezorientowaną i zaniepokojona staruszką zaopiekowali się strażnicy. Okazało się, że rodzina szukała ja kilka dni.

Kobieta leżała w rowie

Kobieta została znaleziona w rowie niedaleko torów kolejowych na Olszynce Grochowskiej. W środę w godzinach popołudniowych natrafili na nią pracownicy kolei, którzy natychmiast zawiadomili o tym strażników miejskich z VII Oddziału Terenowego w Warszawie.

Dzisiaj grzeje:
1. Motorniczy nagle wygonił wszystkich z tramwaju. Na miejsce natychmiast przyjechała policja
2. Zakładaj maskę, inaczej pocałujesz klamkę. Sklepy, w których nie zrobisz zakupów bez maseczki

Kobietę znaleźli pracownicy kolei

Strażnicy miejscy niezwłocznie udali się w okolice ulicy Chłopickiego, gdzie została znaleziona kobieta. Staruszka leżała w rowie, w gęstych zaroślach, kilkadziesiąt metrów od nieczynnego przejazdu kolejowego. Kiedy ja odnaleziono była przytomna i nie miała na ciele żadnych obrażeń, była również w pełni świadoma. Odpowiedziała logicznie na wszystkie zadane przez mundurowych pytania.

Kobieta nie wiedziała jak się tam znalazła

Funkcjonariusze zapytali odnalezioną, jak znalazła się w okolicy torów. Jednak kobieta nie potrafiła im wyjaśnić jak się tu dostała oraz jak długo przebywała w lasku. Przy staruszce znaleziono torebkę, w której mundurowym udało się odszukać dowód osobisty. Z dokumentu wynikało, że ma 85 lat i mieszka w Warszawie na Mokotowie.

Mężczyzna odebrał matkę

Na miejsce odnalezienia 85-latki wezwano pogotowie ratunkowe oraz patrol policji. Policjanci ustalili, że wcześniej otrzymali zgłoszenie od syna kobiety, który zgłosił jej zaginięcie trzy dni wcześniej. Funkcjonariusze powiadomili mężczyznę o szczęśliwym odnalezieniu jego matki. Syn niezwłocznie przyjechał po zaginioną i zabrał ją do domu.

Motorniczy nagle wygonił wszystkich z tramwaju. Na miejsce natychmiast przyjechała policjaMotorniczy nagle wygonił wszystkich z tramwaju. Na miejsce natychmiast przyjechała policjaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorąco
  2. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi
  3. Tramwaje stanęły, składy skierowano na objazdy. ZTM ostrzega przed utrudnieniami
  4. Koronawirus w warszawskiej szkole. Zakażeni pracownicy placówki
  5. Nagła decyzja Mateusza Morawieckiego. Premier zdobył się na piękny gest
  6. Właśnie pojawił się komunikat od Andrzeja Dudy. Jego słowa obejmują miliony osób
Z ostatniej chwili: zapadła się jezdnia, ogromna dziura. Na miejsce jadą służby, szykujcie się na gigantyczne utrudnieniaZ ostatniej chwili: zapadła się jezdnia, ogromna dziura. Na miejsce jadą służby, szykujcie się na gigantyczne utrudnieniaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News