Tragedia w centrum Warszawy. Kobieta zginęła pod kołami tramwaju

Autor Mateusz Dolak - 19 Grudnia 2020
wawainfo.plŹródło: wawainfo.pl

Śmiertelny wypadek na rondzie Daszyńskiego. Kobieta weszła na torowisko wprost pod nadjeżdżający tramwaj. Nie udało się jej uratować.

Nie żyje kobieta

Kobieta weszła na torowisko w niedozwolonym miejscu. Zginęła pod kołami składu linii numer 1 jadącego w kierunku placu Zawiszy.

Utrudnienia

Jak podaje Zarząd Transportu Miejskiego, z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ronda Daszyńskiego występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 1, 22 i 24.

Linie w obu kierunkach zostały skierowane na trasy objazdowe : al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – pl. Narutowicza –.

Uruchomiono autobusową linię Z kursującą na trasie : trasie: PL.NARUTOWICZA – Grójecka – pl.Zawiszy – Towarowa – OKOPOWA (zawrotka Okopowa – Leszno – Okopowa).

Zaczęło się, gigantyczne korki na wjazdach do Warszawy. Wszystko stoiZaczęło się, gigantyczne korki na wjazdach do Warszawy. Wszystko stoiCzytaj dalej

Linia 10 w obu kierunkach kursuje trasą: Rondo ONZ – al. Jana Pawła II – al. Solidarności – Wolska – powrót na swoją trasę .

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News