Kobieta spojrzała na ścianę i zamarła z przerażenia. Co zobaczyła sprawiło, że natychmiast wezwała pomoc

Autor Mateusz Dolak - 17 Sierpnia 2020
Kobieta - pająk ptasznikŹródło: strazmiejska.waw.pl

Kobieta, która jest mieszkanką Pragi - Południe zamarła gdy wróciła ze spaceru do domu - poinformowała stołeczna straż miejska. Kiedy spojrzała na ścianę tak się przestraszyła, że natychmiast wezwała pomoc.

Kobieta wezwała straż miejską

Funkcjonariusze relacjonują, że w mieszkaniu przy ulicy Łukowskiej pojawił się nieproszony gość. Kobieta, która w nim mieszkała zauważyła go po powrocie do domu. "Nieproszony gość chodził po ścianie w przedpokoju. To nie był zwykły pająk, z którymi spotykamy się na co dzień. Kobieta na wszelki wypadek wycofała się na klatkę schodową i zadzwoniła po pomoc do straży miejskiej. Przybyły na miejsce Ekopatrol grzecznie wyprosił nieproszonego przybysza - bezpiecznie go odłowił przy pomocy specjalistycznego sprzętu i przetransportował do warszawskiego ogrodu zoologicznego. Tam potwierdzono, że mieszkanie kobiety odwiedził ptasznik olbrzymi" - czytamy na stronie straży miejskiej.

Dzisiaj grzeje:
1. Kobieta spojrzała na ścianę i zamarła z przerażenia. Co zobaczyła sprawiło, że natychmiast wezwała pomoc
2. Polski lek na koronawirusa wystartował. Właśnie ruszyła produkcja

Ptasznik olbrzymi

Ptasznik olbrzymi to jeden z największych współcześnie żyjących pajęczaków. Rozpiętość odnóży dorosłej samicy osiąga nawet do 30 cm, a długość ciała do 10 cm. Dominuje ubarwienie czarne, ale spotyka się również osobniki brunatne, brązowe i szare. Ptasznik pokryty jest jasnymi włosami. Naturalnie występuje jedynie w Brazylii.

Najpierw nagła śmierć, potem kolejny cios. Zrozpaczony mężczyzna prosi o pomocNajpierw nagła śmierć, potem kolejny cios. Zrozpaczony mężczyzna prosi o pomocCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostre starcie prowadzącego "Pytanie na śniadanie" za kulisami imprezy. "Porozmawiam o tobie z zarządem"
  2. Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. Nagranie może przerażać
  3. Rozpędzone auto wjechało w dzieci na pasach. Dwie ofiary uderzyły o jezdnię, trafiły do szpitala
  4. Marsz zorganizowany przez środowiska narodowe przeszedł ulicami Warszawy. Organizatorzy ominęli sądowy zakaz
  5. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
  6. Ogromna tragedia w Warszawie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia odbierają mowę
Krzysztof Jackowski nie mógł czekać ani chwili dłużej. Musiał przekazać smutną wiadomośćKrzysztof Jackowski nie mógł czekać ani chwili dłużej. Musiał przekazać smutną wiadomośćCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News