Cała Polska podaje dalej. Trwają poszukiwania Wiesławy Sadowskiej

Autor Aleksandra Olbryt - 16 Października 2020
kobietaŹródło: Komenda Stołeczna Policji

Zaginęła 62-letnia kobieta. Ostatnio była widziana 31 sierpnia 2020 roku na przystanku autobusowym na Targówku. Minął już ponad miesiąc, a pani Wiesława nie dała znaku życia. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną i nie przyszła do pracy.

Kobieta ostatnio była widziana na przystanku autobusowym

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek poinformowali o prowadzonych poszukiwaniach 62-letniej kobiety. Wiesławy Sadowska była widziana po raz ostatni 31 sierpnia 2020 roku na przystanku autobusowym przy ulicy Kościeliskiej.

Znana aktywistka oskarża Rafała Trzaskowskiego o bierność. Czy środowisko LGBT+ ma wsparcie prezydenta tylko Znana aktywistka oskarża Rafała Trzaskowskiego o bierność. Czy środowisko LGBT+ ma wsparcie prezydenta tylko "na papierze"?Czytaj dalej

Rysopis pani Wiesławy

Kobieta ma 170 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. W chwili zaginięcia miała brązowe włosy do ramion z siwymi odrostami. - Zaginiona do dziś nie nawiązała kontaktu z bliskimi, nie pojawiła się też w pracy - poinformowała mł. asp. Irmina Sulich z KRP VI w Warszawie.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej i jej obecnego miejsca pobytu, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Targówek – tel. 47 723-87 50, Oficera Dyżurnego KP Warszawa Targówek 47 723 81 71. Można także powiadomić najbliższą jednostkę Policji. Informacje można także przesyłać pocztą elektroniczną na adres: dyżurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Uwaga, spożycie tego produktu jest śmiertelnie niebezpieczne. GIS ostrzega PolakówUwaga, spożycie tego produktu jest śmiertelnie niebezpieczne. GIS ostrzega PolakówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dopiero po 81 latach odkryto niezwykły skarb. Znaleziono go w belce stropowej w trakcie remontu
  2. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  3. Cała Polska podaje dalej. Trwają poszukiwania Wiesławy Sadowskiej
  4. Uwaga, spożycie tego produktu jest śmiertelnie niebezpieczne. GIS ostrzega Polaków
  5. "Co Pan przed nami ukrywa?" Jasnowidz Jackowski aż oniemiał. Przepowiednia jest tak porażająca, że nie chce o niej mówić
  6. RMF FM: wszystkie miasta wojewódzkie w czerwonej strefie. Tłumaczymy, co to oznacza

https://www.youtube.com/watch?v=HQeAluDkMys&feature=youtu.be

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News