Wtargnęli do mieszkania przez otwarte okno. Przewrócili na podłogę 74-latkę, ukradli jej biżuterię i 25 złotych

Autor Alicja Guz - 15 Września 2020
Mężczyźni zatrzymani przez policjęŹródło: KPP w Legionowie

Kobieta została napadnięta we własnym mieszkaniu przez dwóch mężczyzn. Sprawcy wtargnęli do jej mieszkania, pobili, a następnie okradli 74-latkę z kosztowności. Zatrzymanym mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Kobieta napadnięta w mieszkaniu

- Dwóch mężczyzn wtargnęło do mieszkania pokrzywdzonej przez otwarte okno, przewrócili 74-latkę na podłogę i uderzali pięściami po głowie - poinformowała podkom. Justyna Stopińska z policji w Legionowie. - Następnie z ręki kobiety zabrali złoty pierścionek oraz srebrny zegarek. Wychodząc z mieszkania, zabrali również pieniądze w kwocie 25 złotych, które leżały na kuchennym stole - dodała policjantka.

kobieta napadnięta przez dwóch mężczyzn

Dzisiaj grzeje:
1. Studenci chcą pozwać Uniwersytet Warszawski. Ogromne pieniądze w grze, szykuje się pozew zbiorowy
2. Wchodzi nowy podatek. I obejmie jednak więcej produktów, niż zakładano

Sprawcy napaści schwytani

Seroccy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania sprawców napaści. Dobę po zdarzeniu funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 44 i 35 lat. Jak podaje policja, zatrzymani są mieszkańcami gminy Serock. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Areszt tymczasowy dla sprawców napaści

- Zgromadzony przez dochodzeniowców materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na wystąpienie do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku i obaj mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędza w areszcie - poinformowała podkom. Justyna Stopińska. Za czyn, którego się dopuścili, grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Świetna wiadomość dla milionów Polaków. To już pewne, rząd podjął decyzję. Chodzi o płacę minimalnąŚwietna wiadomość dla milionów Polaków. To już pewne, rząd podjął decyzję. Chodzi o płacę minimalnąCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  2. Tadeusz Rydzyk nie mógł się spodziewać podobnego ciosu. Nadchodzi wielki konflikt
  3. Zawrotna prędkość pociągu z Łodzi do Warszawy. Czas przejazdu zdumiewa
  4. GIS wycofuje kolejny produkt. Jest bardzo szkodliwy, lepiej nie używać go w kuchni
  5. Będzie nowe obostrzenie dla wszystkich Polaków. Decyzja ma zapaść na dniach
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Czytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News