Kobieta zostawiła torebkę na bulwarach. Strażnicy miejscy zajrzeli do środka. "Zestaw" zaskoczył funkcjonariuszy

Autor Karolina Kraushar - 7 Września 2020
Kobieta zostawiła torebkę nad WisłąŹródło: Straż Miejska, Warszawa

Kobieta zostawiła torebkę na bulwarach wiślanych. Zgubę odszukali strażnicy miejscy, którzy patrolowali okolicę. Choć funkcjonariusze nie jedno już wiedzieli, a przedmioty pozostawione przez warszawiaków nad Wisłą nie wzbudzają w nich większych emocji, to jak sami twierdzą "znalezisko ich mocno zaskoczyło".

Strażnicy zajrzeli do torebki

Kobieta zostawiła torebkę na bulwarach wiślanych, na wysokości ulicy Bednarskiej. Stołeczni strażnicy miejscy przywykli już do tego, że warszawiacy gubią różne przedmioty, dlatego również w tym przypadku chcieli odnaleźć właściciela i zajrzeli do środka.

Dzisiaj grzeje:
1. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Jedzenie z Biedronki, Lidla, McDonald's, Selgrosa i Intermarché z salmonellą
2. Pobierasz z ZUS rentę rodzinną? Zbliża się ważny termin, jeśli go nie dopełnisz formalności, stracisz świadczenie

Na miejsce wezwano patrol policji

Wcześniej jednak zgodnie z procedurami zabezpieczyli teren wokół ławki, a o znalezionym przedmiocie poinformowali stołecznych policjantów. Mundurowi niezwłocznie dotarli na miejsce.

Kobieta miała w torebce pistolet i nóż

Policjanci odkryli, że w torebce oprócz przedmiotów osobistych, głośnika oraz kilku innych drobiazgów znalazł się zestaw "małego gangstera". Mundurowi natrafili na pistolet wiatrówkę oraz nóż sprężynowy. Damska torebka razem z całą zawartością została przekazana do biura rzeczy znalezionych.

Malutkie dziecko samo wyszło z przedszkola. Gdzie byli dorośli?!Malutkie dziecko samo wyszło z przedszkola. Gdzie byli dorośli?!Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilna wiadomość. Służby sanitarne potwierdziły najgorsze, niestety
  2. Gwiazda TVP po latach odeszła z mediów. Nie uwierzycie czym się dziś zajmuje
  3. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Jedzenie z Biedronki, Lidla, McDonald's, Selgrosa i Intermarché z salmonellą
  4. Ogromna awantura przed sklepem. Kalumnie, przekleństwa i krzyki na całe osiedle. Mężczyzna aż zdejmował koszulę do bicia
  5. Spowodował wypadek, zginęła młoda kobieta. Na jaw wyszła porażająca prawda
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Ścieki wpływają do Wisły, rybakom to nie przeszkadza. Prezes Wód Polskich apeluje o rozsądekŚcieki wpływają do Wisły, rybakom to nie przeszkadza. Prezes Wód Polskich apeluje o rozsądekCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News