Kobieta nie miała maseczki w sklepie. Niesłychane, co założyła na głowę w zamian

Autor Alicja Guz - 2 Września 2020
kobieta z majtkami na twarzyŹródło: Facebook

Kobieta w bardzo oryginalny sposób zareagowała na obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych. Po tym, jak nie została wpuszczona do popularnego sklepu za brak maseczki, wróciła z twarzą zasłoniętą intymną częścią garderoby. O całej sytuacji poinformowała w mediach społecznościowych.

Kobieta nie została wpuszczona do sklepu

Kobieta nie została wpuszczona do sklepu Leroy Merlin w Pile, ponieważ nie miała maseczki. Szybko znalazła sposób, by zasłonić usta i nos, a dodatkowo wytknąć absurdalność panujących przepisów. O całej sytuacji poinformowała na swoim facebookowym profilu.

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
2. Nadchodzi droga jesień dla klientów banków. Opłaty jeszcze nigdy nie były tak wysokie

Majtki zamiast maseczki

- Materiał primasort, śmierdzących bąków też nie przepuszcza, chroni mnie tak samo, jak maseczka przed śmiercionośnym wirusem "pis-cov-19" - napisała na swoim profilu, opisując, jak zamiast w maseczce weszła do sklepu z majtkami na twarzy. - Chciałabym również zaznaczyć, że pracownicy mają maseczki założone głównie na brody tak jak i reszta klientów na sklepie. Nikt im uwagi nie zwraca. Absurd goni absurd, a kierownik sklepu ściga za mną i pilnuje, abym miała założoną "maskę" na twarzy. Oczywiście kierownik tej placówki nie potrafił podać mi oczywistego braku podstawy prawnej na temat tej ustawy srovidowej i zarządzenia nakazującego noszenie kagańca w miejscach, gdzie świrus się cudem nie roznosi. Praca pracą, ale sami urągacie swojej inteligencji - dodała kobieta.

Filmik z majtkami na twarzy

Kobieta opublikowała również filmik, na którym dokładnie wyjaśnia całą sytuację. - Nie zostałam wpuszczona do sklepu tylko dlatego, że nie posiadam żadnego zasłonięcia twarzy - poinformowała na nagraniu. - Więc proszę państwa takowe zasłonięcie twarzy posiadam. Nie liczy się materiał, nie liczy się, w jaki sposób będzie zakryta twarz. Ma twarz być zakryta. Więc w taki oto sposób na teren sklepu zostałam wpuszczona - skomentowała zaistniałą sytuację.

Pilne ostrzeżenie GIS, chodzi o mięso drobiowe. Jego spożycie może prowadzić do poważnej chorobyPilne ostrzeżenie GIS, chodzi o mięso drobiowe. Jego spożycie może prowadzić do poważnej chorobyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna niedziela w polskim mieście. Pożar wybuchł nagle, są ofiary
  2. Tadeusz Rydzyk już się nie wywinie? Jest donos na jego biznes, o wszystkim wie prokuratura
  3. Ewakuacja w Warszawie. Policja otoczyła teren, na miejsce wezwano saperów
  4. "Rok szkolny przesunięty o dwa tygodnie". Szkoły otrzymały maila, sprawą zajmuje się policja
  5. Armagedon w Warszawie. Wszystko pływa, ludzie trzymają okna. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Ogromne ognisko koronawirusa w polskim szpitalu. Wszystko przez jednego pacjenta, oddział zamknięto
Sabotaż czy akt terrorystyczny? Co wydarzyło się w Sabotaż czy akt terrorystyczny? Co wydarzyło się w "Czajce"? Jest zawiadomienie do prokuraturyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News